Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 953

Szurcsik János (1931-): Tanulmányrajz. Tus, papír, jelzett, 24x16,5 cm
10791.

Rufpreis:
8 000 HUF

10792.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10793.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Szalay Miklós (1972-): Mindenütt az én tojásaim hevernek, 2002. Papírmetszet, papír, jelzett, 2/6 számozással. 20x20 cm
10794.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szalay Miklós (1972-): Nem egyértelműen, 2002. Vaskarc, papír, jelzett, 6/7 számozással. 30x24 cm
10795.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szántó Dezső (1958-): Tiszta tér II. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat. 12,5x17,5 cm
10796.

Rufpreis:
4 000 HUF

Sziksz Eszter (-): Hűlt helyek I.. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. IV/VIII számozással. 20x31 cm
10797.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szigeti András (1972-): Risiko Tours since 2000. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA 14/8 számozással, 27x41 cm
10798.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szőcs Géza (1967-): Olvashatatlan címmel. Rézkarc, dombornyomás, papír, jelzett, művészpéldány EA I/IV számozással. 40x29 cm
10799.

Rufpreis:
4 000 HUF

10800.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10801.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Csak a zene van. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 92x72 cm.
10802.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF