Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 953
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3181550
10791
470
Szurcsik János (1931-): Tanulmányrajz. Tus, papír, jelzett, 24x16,5 cm 3149729
10792
470
22000
3171378
10793
470
28000
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Lovasok. Olaj, vászon. Jelzett a hátoldalán. 60x50 cm.
3134136
10794
470
Szalay Miklós (1972-): Mindenütt az én tojásaim hevernek, 2002. Papírmetszet, papír, jelzett, 2/6 számozással. 20x20 cm
3134130
10795
470
Szalay Miklós (1972-): Nem egyértelműen, 2002. Vaskarc, papír, jelzett, 6/7 számozással. 30x24 cm
3134255
10796
470
Szántó Dezső (1958-): Tiszta tér II. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat. 12,5x17,5 cm
3140975
10797
470
Sziksz Eszter (-): Hűlt helyek I.. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. IV/VIII számozással. 20x31 cm
3142772
10798
470
Szigeti András (1972-): Risiko Tours since 2000. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA 14/8 számozással, 27x41 cm
3138530
10799
470
Szőcs Géza (1967-): Olvashatatlan címmel. Rézkarc, dombornyomás, papír, jelzett, művészpéldány EA I/IV számozással. 40x29 cm
3062878
10800
470
3182543
10801
470
3179154
10802
470
34000
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Csak a zene van. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 92x72 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF