Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 953
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3138077
10477
470
Kőszeghy Csilla (1977-): Cím nélkül, 2002. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. II./XIV. számozással. 24x32,5 cm
3138566
10478
470
Kőszeghy Csilla (1977-): Növények anatómiája I., 2003. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. IV/VIII. számozással. 22,5x32,5 cm
3134377
10479
470
Kőszeghy Csilla (1977-): Növények anatómiája IV., 2003. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. IV/8. számozással. 30x48 cm
3140922
10480
470
Kőmíves István (1949-2007): Cím nélkül. Színes rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA II/XV. számozással. 29x39,5 cm
3138446
10481
470
Kőmíves István (1949-2007): Nagy repedés. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA III/XV. számozással. 20x36,5 cm
3138438
10482
470
Kőmíves István (1949-2007): Elmozdulási kísérlet, 2003. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA II/XV. számozással. 32x25 cm
3136814
10483
470
Kőmíves István (1949-2007): Töredék. Litográfia, papír, jelzett, 10/2 (?) számozással. 20,5x27,5 cm
3166687
10484
470
17000
3166695
10485
470
3138563
10486
470
Kádár Katalin (1951- ): Hasíték. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 8/14, 19,5x29,5 cm 3140794
10487
470
Kádár Katalin (1951- ): Égi átjáró. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (4/24), 25,5×36 cm
3140907
10488
470
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF