Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 953
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3140908
10489
470
3400
Kádár Katalin (1951-): Rézkarcinoma VII. Színes rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. IV/V. számozással, 18x11 cm
3134818
10490
470
Károlyi Zsuzsanna (1954-): Kép, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, 14/15 számozással. 27x20 cm 3142786
10491
470
Károlyi Zsuzsanna (1954-): Csendélet, 1999. Hidegtű, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 3/10 számozással. 19,5x28 cm
3140943
10492
470
Károlyi Zsuzsanna (1954-): Nagy kép. Rézkarc, papír, jelzett, 1/5 számozással. 27x20 cm
3138106
10493
470
Katona Kata (1942-): Párkák. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 15/5 számozással. 19,5x29,5 cm 3138559
10494
470
Kondé László (1954-2002): Crucifixum, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E/A I./VIII. számozással. 18,5x18,5 cm
3138564
10495
470
Kondé László (1954-2002): Éjszakai történet, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E/A III./VI. számozással. 30x25,5 cm
3140876
10496
470
Kondé László (1954-2002): Reneszánsz tanulmány, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E/A III./VI. számozással. 24,5x39,5 cm
3140808
10497
470
Kókay Krisztina (1943-): Régi kert, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, 25/3 számozással, 40×29 cm
3144427
10498
470
Katona Kata (1942-): Medea. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 15/7 számozással. 16,5x24,5 cm
3144304
10499
470
3144287
10500
470
Kovács Tamás László (1964-): "Lebegés". Száraz, magasnyomás, akril, papír, jelzett, művészpéldány E.A. XIX/XXI számozással. 20x20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF