Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 953

Kádár Katalin (1951-): Rézkarcinoma VII. Színes rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. IV/V. számozással, 18x11 cm
10489.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Károlyi Zsuzsanna (1954-): Kép, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, 14/15 számozással. 27x20 cm
10490.

Gelöscht

Károlyi Zsuzsanna (1954-): Csendélet, 1999. Hidegtű, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 3/10 számozással. 19,5x28 cm
10491.

Rufpreis:
4 000 HUF

Károlyi Zsuzsanna (1954-): Nagy kép. Rézkarc, papír, jelzett, 1/5 számozással. 27x20 cm
10492.

Rufpreis:
4 000 HUF

Katona Kata (1942-): Párkák. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 15/5 számozással. 19,5x29,5 cm
10493.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kondé László (1954-2002): Crucifixum, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E/A I./VIII. számozással. 18,5x18,5 cm
10494.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kondé László (1954-2002): Éjszakai történet, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E/A III./VI. számozással. 30x25,5 cm
10495.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kondé László (1954-2002): Reneszánsz tanulmány, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E/A III./VI. számozással. 24,5x39,5 cm
10496.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kókay Krisztina (1943-): Régi kert, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, 25/3 számozással, 40×29 cm
10497.

Rufpreis:
4 000 HUF

Katona Kata (1942-): Medea. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 15/7 számozással. 16,5x24,5 cm
10498.

Rufpreis:
4 000 HUF

10499.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kovács Tamás László (1964-): "Lebegés". Száraz, magasnyomás, akril, papír, jelzett, művészpéldány E.A. XIX/XXI számozással. 20x20 cm
10500.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF