https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 953
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3145681
10803
470
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szilágyi Imre (1942-): Formák. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Lapszéli apró törésnyommal. 45,5x49,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3145682
10804
470
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szilágyi Imre (1942-): Motívumok. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. 49,5x45 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3145683
10805
470
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szilágyi Imre (1942-): Gémeskút. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Lapszéli. részben a nyomatot is érintő szakadásokkal. 60x45 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2804231
10806
470
0
8500
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szijártó Kálmán (1946-): Tűzkép. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett fakeretben. 22x22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3110546
10807
470
0
17000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szabados Árpád (1944-2017): Bartók Béla emlékére, (részlet), 1971-78. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (49/100). Bal alsó sarkában hajtásnyommal. 50×32,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3110531
10808
470
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szemethy Imre (1945- ): Mandarin, 1978. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (49/100). 20×11,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3143169
10809
470
0
16000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szabó János (1942-): Kastély a hegytetőn. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív fakeretben. 40x60 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3143380
10810
470
0
11000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szabó Vladimír (1905-1991): Illusztráció Szabó Pál Új föld c. kötetéhez. Tus, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, paszpartu hátoldalán feliratozott, 17×11,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3149725
10811
470
0
20000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Arcok. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 53x46,5 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3041122
10812
470
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szűcs Tímea (1991-): Erő. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett keretben 17x13 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3002204
10813
470
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szűcs Tímea (1991-): Venom feltámadása. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. 29x20,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3002207
10814
470
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szűcs Tímea (1991-): X. Vegyes technika, papír, jelezve középen lent. 28x20,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse