https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 953

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Szilágyi Imre (1942-): Formák. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Lapszéli apró törésnyommal. 45,5x49,5 cm
1
10803.

Szilágyi Imre (1942-): Formák. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Lapszéli apró törésnyommal. 45,5x49,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szilágyi Imre (1942-): Motívumok. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. 49,5x45 cm
1
10804.

Szilágyi Imre (1942-): Motívumok. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. 49,5x45 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szilágyi Imre (1942-): Gémeskút. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Lapszéli. részben a nyomatot is érintő szakadásokkal. 60x45 cm
1
10805.

Szilágyi Imre (1942-): Gémeskút. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Lapszéli. részben a nyomatot is érintő szakadásokkal. 60x45 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szijártó Kálmán (1946-): Tűzkép. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett fakeretben. 22x22 cm
1
10806.

Szijártó Kálmán (1946-): Tűzkép. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett fakeretben. 22x22 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
EUR
,
26,56
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szabados Árpád (1944-2017): Bartók Béla emlékére, (részlet), 1971-78. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (49/100). Bal alsó sarkában hajtásnyommal. 50×32,5 cm
1
10807.

Szabados Árpád (1944-2017): Bartók Béla emlékére, (részlet), 1971-78. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (49/100). Bal alsó sarkában hajtásnyommal. 50×32,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
EUR
,
53,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szemethy Imre (1945- ): Mandarin, 1978. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (49/100). 20×11,5 cm
1
10808.

Szemethy Imre (1945- ): Mandarin, 1978. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (49/100). 20×11,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szabó János (1942-): Kastély a hegytetőn. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív fakeretben. 40x60 cm
1
10809.

Szabó János (1942-): Kastély a hegytetőn. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív fakeretben. 40x60 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szabó Vladimír (1905-1991): Illusztráció Szabó Pál Új föld c. kötetéhez. Tus, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, paszpartu hátoldalán feliratozott, 17×11,5 cm
1
10810.

Szabó Vladimír (1905-1991): Illusztráció Szabó Pál Új föld c. kötetéhez. Tus, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, paszpartu hátoldalán feliratozott, 17×11,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Arcok. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 53x46,5 cm.
1
10811.

Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Arcok. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 53x46,5 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szűcs Tímea (1991-): Erő. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett keretben 17x13 cm
1
10812.

Szűcs Tímea (1991-): Erő. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett keretben 17x13 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szűcs Tímea (1991-): Venom feltámadása. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. 29x20,5 cm
1
10813.

Szűcs Tímea (1991-): Venom feltámadása. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. 29x20,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szűcs Tímea (1991-): X. Vegyes technika, papír, jelezve középen lent. 28x20,5 cm
1
10814.

Szűcs Tímea (1991-): X. Vegyes technika, papír, jelezve középen lent. 28x20,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse