Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 953

10827.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Szász Endre (1926-2003): Női arc. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (4/100), üvegezett fakeretben, 29×39 cm
10828.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Szabó-M. László ( (1946-): Tokaji templomban, 1970-es évek. Olaj, papír, jelzés nélkül, hátoldalán Szabó-M. László autográf feliratával. 61x43 cm
10829.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szabó-M. László (1946-): Illusztráció Dobos László "Város a mindenségben" c. verséhez, 1971. Vegyes technika, kollázs, papír, jelzett. 59x42 cm
10830.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Szuchy Tibor (1911-1996): Római részlet (1941?). Akvarell, ceruza, papír, jelezve jobbra lent, foltos, 27×37 cm
10831.

Rufpreis:
2 400 HUF

báró Szveteney György (1871-1952): Vízparti találkozás. Akvarell, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 28x40 cm
10832.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Szabó Vladimír (1905-1991): Utcarészlet. Toll, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 10×14,5 cm
10833.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

10834.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Szűcs Tímea (1991-): Telihold. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett keretben 33x25 cm
10835.

Rufpreis:
3 000 HUF

10836.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Szűcs János (1917-1995): Nyárfás tanya. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fakeretben, 50×70 cm
10837.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10838.

Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
687,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF