Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 953
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2918576
10827
470
22000
3127980
10828
470
19000
Szász Endre (1926-2003): Női arc. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (4/100), üvegezett fakeretben, 29×39 cm 3170568
10829
470
Szabó-M. László ( (1946-): Tokaji templomban, 1970-es évek. Olaj, papír, jelzés nélkül, hátoldalán Szabó-M. László autográf feliratával. 61x43 cm 3170561
10830
470
Szabó-M. László (1946-): Illusztráció Dobos László "Város a mindenségben" c. verséhez, 1971. Vegyes technika, kollázs, papír, jelzett. 59x42 cm 3159742
10831
470
Szuchy Tibor (1911-1996): Római részlet (1941?). Akvarell, ceruza, papír, jelezve jobbra lent, foltos, 27×37 cm 3054171
10832
470
4200
báró Szveteney György (1871-1952): Vízparti találkozás. Akvarell, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 28x40 cm 3024230
10833
470
4800
Szabó Vladimír (1905-1991): Utcarészlet. Toll, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 10×14,5 cm
3062294
10834
470
3041120
10835
470
Szűcs Tímea (1991-): Telihold. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett keretben 33x25 cm
3047162
10836
470
3047172
10837
470
19000
Szűcs János (1917-1995): Nyárfás tanya. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fakeretben, 50×70 cm
2892216
10838
470
220000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF