Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 953

Kelemen Tibor (1913-2000): Hisám-palota, Jerikó, 1984. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 50×70 cm
10513.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10514.

Rufpreis:
2 400 HUF

10515.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kovács Tamás László (1964-): Körkörös kompozíció (cím nélkül), 1991. Szitanyomat, papír, jelzett. d: 9,5 cm.
10516.

Rufpreis:
10 000 HUF

10517.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10518.

Rufpreis:
6 000 HUF

10519.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Keleti Jenő (1920-1998): Nagy csokor. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Jobb alsó sarkában kissé sérült., 60x80 cm
10520.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Kákonyi István (1917-1993): Napfényes faluvége, 1981. Olaj, rétegelt falemez, jelzett, 38×46 cm
10521.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Kozma Imre (1933-2020): Antik jelenet. Olaj, farost, jelzett, Dekoratív keretben. 27x38 cm
10522.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Korányi Gábor (1952-): Predators, 1991. Litográfia, papír, jelzett, számozott (12/20). Lapszéli szakadásokkal. Korányi Gábor grafikái ritkán tűnnek fel a műkereskedelemben, mivel a 90-es évek óta Kaliforniában él. 87×61 cm
10523.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10524.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF