Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 953
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3143880
10513
470
Kelemen Tibor (1913-2000): Hisám-palota, Jerikó, 1984. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 50×70 cm
2642819
10514
470
Kádár Katalin (1951): 7 db grafikája 1987. Tus, nyomat, papír, jelzett a nyomaton nyomtatva. Paszpartuban. Apró gyűrődésekkel. 35x25 cm 2832902
10515
470
3184386
10516
470
Kovács Tamás László (1964-): Körkörös kompozíció (cím nélkül), 1991. Szitanyomat, papír, jelzett. d: 9,5 cm.
3065418
10517
470
2906561
10518
470
3047169
10519
470
26000
3048378
10520
470
28000
Keleti Jenő (1920-1998): Nagy csokor. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Jobb alsó sarkában kissé sérült., 60x80 cm
3084941
10521
470
Kákonyi István (1917-1993): Napfényes faluvége, 1981. Olaj, rétegelt falemez, jelzett, 38×46 cm
3180212
10522
470
9500
Kozma Imre (1933-2020): Antik jelenet. Olaj, farost, jelzett, Dekoratív keretben. 27x38 cm
3048502
10523
470
28000
Korányi Gábor (1952-): Predators, 1991. Litográfia, papír, jelzett, számozott (12/20). Lapszéli szakadásokkal. Korányi Gábor grafikái ritkán tűnnek fel a műkereskedelemben, mivel a 90-es évek óta Kaliforniában él. 87×61 cm
3128831
10524
470
19000
Vladimir Kopteff (1932-2007): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1976. Szitanyomat, papír. Jelzett. 27x32,5 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF