https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 953
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2874183
10537
470
0
55000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kunffy Lajos (1869-1962): Szerelmespár. Olaj, fa, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 35×25 cm. Hátoldalán régi aukciós címkével (BÁV?). / oil on wood, signed. framed, with old auction label on the reverse
Das Lot is nicht erreichbar
2830252
10538
470
0
3200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kaszás István Viktor (1928-2015): Rabbi II. Gouache, ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20x13 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3144253
10539
470
0
3800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Koppány Frigyes (?-?): Formák, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 16x16 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3144249
10540
470
0
3800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Koppány Frigyes (?-?): Színes geometria, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 16x16 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3144244
10541
470
0
3800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Koppány Frigyes (?-?): Op-art kompozíció, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 18x18 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3172538
10542
470
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kun Sarolta (1990-): Nyúl, vegyes technika, papír, jelzett, 40×50 cm 3023118
10543
470
0
7000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Korcsog Sándor (?-): Virágcsendélet naranccsal (1999). Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent: Korcsog Sándor 1999. Keretben. 57x47cm
Das Lot is nicht erreichbar
3023117
10544
470
0
4600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Korcsog Sándor (?-): Fehérorgona csendélet naranccsal (1999). Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent: Korcsog Sándor 1999. Barna-fekete lakkozott fakeretben, üvegezve. 30x39,6cm
Das Lot is nicht erreichbar
3101188
10545
470
0
20000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kellner István (1898-?): Korongozó, Mohács 1958. Olaj, farost. Jelzett, 40x30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3143697
10546
470
0
3800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kern /Kenedi/ Andor (1906-?), 2 db karikatúra: Vadász és halász. Tus, akvarell, papír, mindkettő jelzett. 25x16,5 cm 3135378
10547
470
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Károly Éva ( - ): Nyári táj patakkal. Olaj, vászon, jjl.: Károly É. 40x60 cm, keretben, kis sérüléssel.
Das Lot is nicht erreichbar
3136533
10548
470
0
42000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Károly Éva (-): Őszi erdő. olaj, vászon, jjl: Károly Éva 1996. 100,5x70,5 cm, keret sérült, kép jó állapotú. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK!
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse