Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 953
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3179226
10562
470
ifj. Lelkes István (1937-): Lóportré, 1975. Pasztell, papír, jelzett. Paszpartuban, paszpartu laza. 35x27,5 cm
3184369
10563
470
Lonovics László (1951-): Geometria, 2002. Akvarell, merített, papír, jelzett a hátoldalán. Paszpartuban. 12x12 cm
3183827
10564
470
Lobkovitz Eleonóra (-): össz. 7 db dekoratív-geometrikus terv. Kollázs, papír. Jelzés nélkül. 2 db papírlapra kasírozva. 11x15 és 12x17 cm körüli méretekben.
3183750
10565
470
Lobkovitz Eleonóra (-): 10 db grafika (álló női aktok, csendéletek, épületeke stb.). Tus vagy monotípia, papír. Jelzés nélkül. Klf. méretekben
3144336
10566
470
Luzsicza Lajos Árpád (1949-): Strand. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (12/25). 22x32 cm
3183785
10567
470
3180386
10568
470
Lakatos László (-). Fürdőzők. Akvarell, papír. Plexiüvegezett keretben, plexi kissé repedt. 21x27 cm
3006815
10569
470
3149167
10570
470
6500
3182315
10571
470
Lóránt János Demeter(1938-): Jelenet. Tus, papír, jelezve balra lent, 30x21 cm 3182319
10572
470
Lóránt János Demeter (1938-): Kavalkád. Tus, papír, jelezve jobbra középen, 21x30 cm 3182371
10573
470
Lóránt János Demeter (1938-): Tél. Linómetszet, papír, jelzett, 8×10 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF