Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 953

ifj. Lelkes István (1937-): Lóportré, 1975. Pasztell, papír, jelzett. Paszpartuban, paszpartu laza. 35x27,5 cm
10562.

Rufpreis:
6 000 HUF

Lonovics László (1951-): Geometria, 2002. Akvarell, merített, papír, jelzett a hátoldalán. Paszpartuban. 12x12 cm
10563.

Rufpreis:
12 000 HUF

Lobkovitz Eleonóra (-): össz. 7 db dekoratív-geometrikus terv. Kollázs, papír. Jelzés nélkül. 2 db papírlapra kasírozva. 11x15 és 12x17 cm körüli méretekben.
10564.

Rufpreis:
2 400 HUF

Lobkovitz Eleonóra (-): 10 db grafika (álló női aktok, csendéletek, épületeke stb.). Tus vagy monotípia, papír. Jelzés nélkül. Klf. méretekben
10565.

Rufpreis:
2 400 HUF

Luzsicza Lajos Árpád (1949-): Strand. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (12/25). 22x32 cm
10566.

Rufpreis:
4 000 HUF

10567.

Rufpreis:
10 000 HUF

Lakatos László (-). Fürdőzők. Akvarell, papír. Plexiüvegezett keretben, plexi kissé repedt. 21x27 cm
10568.

Rufpreis:
8 000 HUF

10569.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10570.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Lóránt János Demeter(1938-): Jelenet. Tus, papír, jelezve balra lent, 30x21 cm
10571.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Lóránt János Demeter (1938-): Kavalkád. Tus, papír, jelezve jobbra középen, 21x30 cm
10572.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Lóránt János Demeter (1938-): Tél. Linómetszet, papír, jelzett, 8×10 cm
10573.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF