Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 953
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3181345
10719
470
Rónai Antal (1926- ): Alkony. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 40×70 cm 3178105
10720
470
19000
3182158
10721
470
3182156
10722
470
3182154
10723
470
9500
Rác András (1926-2013): Szentendrei motívumok. Pasztell, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka, 58×46 cm
3167220
10724
470
15000
Reichel Kálmán (1879-1926): Téli, falusi este. Olaj, karton, jelezve balra lent. 29,5x39,5 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.
3141839
10725
470
Radnai József (1896-1963): Hangulatos táj. Olaj, karton, jelzett, javított. Fakeretben, 40×47 cm
2956324
10726
470
42000
Rácz Sándor (1874-): Lányok népviseletben. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Dekoratív, sérült fakeretben, 42×58 cm
2877064
10727
470
40000
3144407
10728
470
Romvári János (1953- ): Parádfürdő - Vízmúzeum, 1988. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 10/100. 15x16,5 cm
2942675
10729
470
14000
Rippl-Rónai József (1861-1927): Disznóvágás 1913. Cinkográfia , papír, jelzett a cinkográfián, lapméret 26×35,5 cm csak 200 pld!
3068843
10730
470
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF