https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 953
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2750413
10707
470
0
3600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rác András (1926-2013): Katedrális. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 52x26,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2750422
10708
470
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rác András (1926-2013): Sport. Ceruza, kréta, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. Vékony kartonra kasírozva. 28x39 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2942696
10709
470
0
14000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rippl-Rónai József (1861-1927): Lányok az ágyban 1913. Cinkográfia , papír, jelzett a cinkográfián, lapméret 26×35,5 cm csak 200 pld!
Das Lot is nicht erreichbar
2812595
10710
470
0
1800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rác András (1926-2013): Szentendre környéki dombos táj (kétoldalas mű, hátoldalán utcarészlet). Ceruza, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 27,5x39 cm 2245462
10711
470
0
70000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rácz András (1926-2013): Villanás. Zománcfesték, papír, kartonra kasírozva, jelzett (R), 59x84 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3048890
10712
470
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rádóczy Gyarmathy Gábor (1943-): Gémet prédáló héja. Rézkarc, papír. Jelzett. 9/25 számozással. Lapszéli kisebb szakadásokkal. 48×59 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3183998
10713
470
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rátkai György (1940-2009): Tengerek ura. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA X/XV számozással. Üvegezett fakeretben. 46,5x33 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3045818
10714
470
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rátkai György (1940-2009): A középponti vasút mozdonya. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (63/100), 21,5×42,5 cm 3123401
10715
470
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Női akt. Nyomat, akvarell, ceruza, papír, kartonra kasírozva, jelzett, sérült, 138×84 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Das Lot is nicht erreichbar
3124068
10716
470
0
1800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
id. Radnai Mayer József (?-): Alföld. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben. 30×40 cm 3127522
10717
470
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rác András (1926-2013): Színes szalagok. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 35x49,5 cm 3160436
10718
470
0
70000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bill Rane (1927-2005): Csendélet, 2003. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 70x60 cm / Bill Rane (1927-2005), American painter: Still life, 2003. Oil on canvas. Signed lower right. Framed. 70x60 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse