Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 953
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3136368
10863
470
19000
Szilvássy Pál (1920-1996): Falurészlet. vegyes technika, papír, jjl.: Szilvássy Pál 958. 32,5x43,5 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú.
3135739
10864
470
26000
3136354
10865
470
28000
Szalóky Sándor (1921-1978): Tájkép. akvarell, papír, jjl: Szalóky. 28,5x45,5 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú.
3156334
10866
470
15000
Amerigo Tot (1909-1985), kétoldalas mű: Amerigo Tot budai várban lévő műteremházának üvegfala és alaprajza. Golyóstoll, papír, jelzett, 17,5x12,5 cm 3180048
10867
470
Toroczkai Oszvald (1884-1951): Fürdőző aktok. Rézkarc, papír. Jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 15,5x20 cm 3181591
10868
470
Takács Dezső (1933-): Leánybúcsú. Linómetszet, papír, jelzett a hátoldalán a művész pecsétjével, sérült. 47x35 cm
3069870
10869
470
3078099
10870
470
38000
3182360
10871
470
Tichy Kálmán (1888-1968): Rozsnyó (Felvidék), rézkarc, papír, jelzés nélkül, 10×14,5 cm 3077656
10872
470
34000
3145245
10873
470
22000
Trombitás Tamás (1952-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 64/130. 25,5x33 cm. 3128811
10874
470
Tilless Béla (1932-2018): Formák (cím nélkül), 1970-es évek. Szitanyomat, papír. Jelzett. 39x26 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF