Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 953

Szilvássy Pál (1920-1996): Falurészlet. vegyes technika, papír, jjl.: Szilvássy Pál 958. 32,5x43,5 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú.
10863.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10864.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10865.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Amerigo Tot (1909-1985), kétoldalas mű: Amerigo Tot budai várban lévő műteremházának üvegfala és alaprajza. Golyóstoll, papír, jelzett, 17,5x12,5 cm
10866.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Toroczkai Oszvald (1884-1951): Fürdőző aktok. Rézkarc, papír. Jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 15,5x20 cm
10867.

Rufpreis:
5 000 HUF

Takács Dezső (1933-): Leánybúcsú. Linómetszet, papír, jelzett a hátoldalán a művész pecsétjével, sérült. 47x35 cm
10868.

Rufpreis:
2 000 HUF

10869.

Rufpreis:
4 000 HUF

10870.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Tichy Kálmán (1888-1968): Rozsnyó (Felvidék), rézkarc, papír, jelzés nélkül, 10×14,5 cm
10871.

Rufpreis:
2 000 HUF

10872.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Trombitás Tamás (1952-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 64/130. 25,5x33 cm.
10873.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Tilless Béla (1932-2018): Formák (cím nélkül), 1970-es évek. Szitanyomat, papír. Jelzett. 39x26 cm
10874.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF