Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 953
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3161133
10851
470
28000
Szanthoffer Imre (1930-2007): Utca sétálókkasal. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60×80 cm
3149732
10852
470
22000
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Kubista portré. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Sérült. 71x57,5 cm.
3134148
10853
470
Szalay Miklós (1972-): A hatalom varázsa (olvashatatlan címmel), 2002. Rézkarc (?), papír, jelzett, 11/12 számozással. 25x21 cm
3134144
10854
470
Szalay Miklós (1972-): Béla mennybe, 2001. Prespán (sokszorosított grafika), papír, jelzett, 3/6 számozással. Lap alja kissé foltos. 42x25 cm
3134350
10855
470
Szalay Miklós (1972-): Párbaj, 2002. Prespán (sokszorosított grafika), papír, jelzett, 15/22 számozással. 30x24 cm
3184408
10856
470
Szép Lajos (1886-?): Szent Kronos (karikatúra). Tus, papír, jelzett. Hátoldalán feliratozott. 22×15 cm.
3184405
10857
470
Szigethy István (1891-1966): Festő a műteremben (karikatúra). Tus, papír, jelzett. Néhány kevés apró folttal, 11×12 cm.
3184401
10858
470
Szigethy István (1891-1966): A délivasúti villamos megállónál (karikatúra). Tus, papír, jelzett. Kissé foltos, 22×12 cm.
3142810
10859
470
Szarka Fedor Guido (1974-): Ez egy kilencvenhatos szerelem (...), 2000. Réznyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA XV/III számozással. 22x17 cm
3133338
10860
470
Szőnyi István (1894-1960): Öreg halász. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátoldalán Palota Galéria bélyegzőjével, 29,5×39 cm 3180208
10861
470
Szénási Mihály (1925-): Csendes ősz. Olaj, farost. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 13x19 cm. Keretben.
3135405
10862
470
26000
Szilvássy Margit (1898-1977): Tájkép várral. Akvarell, pasztell, papír, jbl.: Szilvássy 959. 28,5x39 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF