https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 953
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3178316
10839
470
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szekfű János (1910-2004): Krivaj-patak. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, paszpartuban, 48×33 cm 3044705
10840
470
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szedlák Jánosné (1925-?): Gólyahír a patak partján, 1993. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben. 34,5x49 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3044843
10841
470
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szász Endre: Kompozíció. Bőrkép, keretbe applikálva, bőrdarabban jelzett, 18x13 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3010660
10842
470
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szalay Pál (1953-2015): Szürrealista figura, 1998. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. 49,5x34,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2749881
10843
470
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szász Endre (1926-2003), 2 db rajz egy lapon: Toborzó és farkaskaland. Tus, papír, jelezve jobbra lent, apró folttal, paszpartuban, 20x26,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3084928
10844
470
0
3600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szalay Pál (1953-2015): Paripa. Pasztell, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán névvel feliratozott. Paszpartuban. 22x31 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3128739
10845
470
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Bárban. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Javított. 75x60,5 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3107191
10846
470
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szász Endre (1926-2003): Alvó. Rézkarc, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett keretben, (üvegen kis sérülés) 19x29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3124061
10847
470
0
1600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sziklay Juhos Sándor (?-): Dorozsmai szélmalom. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben. 26×20 cm 3062271
10848
470
0
150000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szánthó Mária (1897-1998): Lány gyöngyökkel. Olaj, fa. Jelezve jobbra fent. Dekoratív fakeretben. 60x50 cm / Mária Szánthó (1897-1998): Lady with pearls. Oil on wood, signed upper right. Framed. 60x50 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3167254
10849
470
0
15000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szabó Nóra: Absztrakt. Vegyes technika, karton, üvegezett keretben, jelzett, hátoldalon a szerző soraival, 53x18 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3159887
10850
470
0
30000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szanthoffer Imre (1930-2007): Puszta gémeskúttal. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, fakeretben, 60x50 cm minimális felületi sérüléssel
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse