Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 953

Szekfű János (1910-2004): Krivaj-patak. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, paszpartuban, 48×33 cm
10839.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szedlák Jánosné (1925-?): Gólyahír a patak partján, 1993. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben. 34,5x49 cm
10840.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szász Endre: Kompozíció. Bőrkép, keretbe applikálva, bőrdarabban jelzett, 18x13 cm
10841.

Rufpreis:
12 000 HUF

10842.

Rufpreis:
6 000 HUF

10843.

Rufpreis:
8 000 HUF

10844.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

10845.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Szász Endre (1926-2003): Alvó. Rézkarc, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett keretben, (üvegen kis sérülés) 19x29 cm
10846.

Rufpreis:
12 000 HUF

Sziklay Juhos Sándor (?-): Dorozsmai szélmalom. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben. 26×20 cm
10847.

Rufpreis:
1 600 HUF

10848.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

10849.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10850.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF