Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 953

Kondé László (1954-2002): Crucifixum, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E/A II./VIII. számozással. 18,5x18,5 cm
10549.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kondé László (1954-2002): Önarckép, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E/A IV./V. számozással. 29,5x19,5 cm
10550.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kondor Lajos (1926-2006): Női akt torzó. Rézkarc, papír, jelzett, 13x10,5 cm
10551.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Kaveczky Zoltán (1897-1965): Tiszaparti fűzfák. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé elszíneződött. Kopott üvegezett fakeretben, 27×38 cm
10553.

Rufpreis:
2 800 HUF

ifj. Lelkes István (1937-): Fűzfa fácánnal. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 50×34,5 cm
10554.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Laluk György (1954-2020): Az idő szövevénye, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA X./XV. számozással, 33×19,5 cm
10555.

Rufpreis:
4 000 HUF

10556.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Ligeti Miklós (1982-): Itália tornyok (San Gimignano?). Akvarell, ceruza, papír, jelzés nélkül, 18x26 cm
10557.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

10558.

Rufpreis:
6 000 HUF

10559.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10560.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Oskar Laske (1874-1951): maruf, a kairói cipész (Maruf, der Schuster von Kairo). Litográfia, papír, jelzett a litográfián, üvegezett fakeretben, 21x31 cm
10561.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF