Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 953
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3142857
10549
470
Kondé László (1954-2002): Crucifixum, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E/A II./VIII. számozással. 18,5x18,5 cm
3142854
10550
470
Kondé László (1954-2002): Önarckép, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E/A IV./V. számozással. 29,5x19,5 cm 3181515
10551
470
3800
Kondor Lajos (1926-2006): Női akt torzó. Rézkarc, papír, jelzett, 13x10,5 cm 3178243
10553
470
Kaveczky Zoltán (1897-1965): Tiszaparti fűzfák. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé elszíneződött. Kopott üvegezett fakeretben, 27×38 cm
3181888
10554
470
ifj. Lelkes István (1937-): Fűzfa fácánnal. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 50×34,5 cm
3138039
10555
470
Laluk György (1954-2020): Az idő szövevénye, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA X./XV. számozással, 33×19,5 cm
3165398
10556
470
3200
3165408
10557
470
3800
Ligeti Miklós (1982-): Itália tornyok (San Gimignano?). Akvarell, ceruza, papír, jelzés nélkül, 18x26 cm
2421690
10558
470
3006822
10559
470
14000
2937647
10560
470
3181129
10561
470
Oskar Laske (1874-1951): maruf, a kairói cipész (Maruf, der Schuster von Kairo). Litográfia, papír, jelzett a litográfián, üvegezett fakeretben, 21x31 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF