Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 953

Lóránt János Demeter(1938-): Társaság. Tus, papír, jelezve balra lent, 30x21 cm
10574.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Lajos Ferenc (1912-1998): Jelenet. Ofszet, papír, jelzett, 33×24,5 cm
10575.

Rufpreis:
2 000 HUF

10576.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10577.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10578.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

M. Tóth István (1922-2006), 2 db mű egy keretben: Balatonkenesei vitorlások. Akvarell, papír, mindkettő jelzett, üvegezett fakeretben, 17×25 (x2) cm
10579.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Mikola J. Nándor (1911-2006): Város, 1961. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (5/15). Mikola J. Nándor autográf ajándékozási soraival. Üvegezett fakeretben. 15,5×19,5 cm
10580.

Rufpreis:
2 400 HUF

Máttis Teutsch (Mattis-Teutsch) János Linoleum-albuma. Az eredeti album MA kiadás. Facsimile kiadás, készült 100 számozott példányban, aukciónkon szereplő számozatlan. Pesti Műhely - Forma 5. Szerigrafia (szitanyomat). 1983. 13 db szerigráfia, 23x33 cm (lapméret). Fajó János szöveges bevezetőjével külön lapon. Eredeti kiadói karton tokban. Lapok egy része kissé hullámos. / János (Hans) Mattis-Teutsch Linoleum-album. The original album MA edition. Facsimile edition, printed in 100 numbered copies (not numbered). Pesti Műhely - Forma 5. Serigraphy (screenprint). 1983. 13 pcs of serigraphy, 23x33 cm (sheet size). With the introduction text of János Fajó on a separate sheet. In original folder. Collector's item, complete!
10581.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Mizser Pál (1941-2021): Radnóti emlékére ("Felemelkedő"), 1970-es évek. Plextol, farost, jelzés nélkül, hátoldalán Mizser Pál autográf feliratával, proveniencia: a művész hagyatéka, apró felületi sérülésekkel, 80x90 cm
10582.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

10583.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

10584.

Rufpreis:
1 600 HUF

10585.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF