Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 953
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3090959
10259
470
3800
Drippey Béla (1879-?): Zöldellő táj, 1908. Olaj, karton. Jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 25x35 cm
3101454
10260
470
15000
Darmó Éva (1980-): Geometrikus kompozíció. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán, fakeretben, 80x60 cm
3145696
10261
470
3800
Dobay Zsuzsa (Susan Dobay, 1937-): Csendélet könyvekkel (cím nélkül). Nyomat, papír, jelzett, számozott (14/160). Paszpartuban. 30,5x25,5 cm
2956195
10262
470
Dittrich Márta (1941-): Csendélet. Olaj, farost. Jelzett Fakeretben, 60×60 cm
3145697
10263
470
Dobrovits Ferenc (1941-1988): Gesztusok (cím nélkül). Akvarell, papír, jelzett. 35x50 cm
3143733
10264
470
Dobay Zsuzsa (Susan Dobay, 1937-): Egyiptomi hölgy (cím nélkül). Nyomat, papír, jelzett, számozott (5/160). 41x24 cm
3137816
10265
470
Durkó Gábor (1916-2003), össz. 3 db mű: Aktok (1 db) és absztrakt kompozíciók (2 db). Monotípia, papír, egyik jelzett (Aktok), 30x42 cm.
3146777
10266
470
28000
Dús László (1941-): Színes foltok (cím nélkül). Monotípia, papír, jelzett, üvegezett alumínium keretben, 30×22 cm
3146769
10267
470
28000
Dús László (1941-): Foltok (cím nélkül). Monotípia, papír, jelzett, üvegezett alumínium keretben, 30×22 cm
3181552
10268
470
Dinnyés Ferenc (1886-1958), kétoldalas rajz: Női portré és férfi portré. vegyes technika, papír, jelzett, kisebb felületi sérüléssel, 25x19 cm
3142973
10269
470
Dobos Lajos (1921-2012): Erdőbelső. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. Paszpartu széle foltos. 29x41 cm.
3135844
10270
470
36000
Dengyel Tibor (1913- ?): Hegyi legelő. Vegyes technika, papír, jjl.: Dengyel T. 943. 22x33,5 cm, keretben, üvegezett, hibátlan.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF