Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 953

Drippey Béla (1879-?): Zöldellő táj, 1908. Olaj, karton. Jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 25x35 cm
10259.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Darmó Éva (1980-): Geometrikus kompozíció. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán, fakeretben, 80x60 cm
10260.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Dobay Zsuzsa (Susan Dobay, 1937-): Csendélet könyvekkel (cím nélkül). Nyomat, papír, jelzett, számozott (14/160). Paszpartuban. 30,5x25,5 cm
10261.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Dittrich Márta (1941-): Csendélet. Olaj, farost. Jelzett Fakeretben, 60×60 cm
10262.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Dobrovits Ferenc (1941-1988): Gesztusok (cím nélkül). Akvarell, papír, jelzett. 35x50 cm
10263.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dobay Zsuzsa (Susan Dobay, 1937-): Egyiptomi hölgy (cím nélkül). Nyomat, papír, jelzett, számozott (5/160). 41x24 cm
10264.

Rufpreis:
3 000 HUF

Durkó Gábor (1916-2003), össz. 3 db mű: Aktok (1 db) és absztrakt kompozíciók (2 db). Monotípia, papír, egyik jelzett (Aktok), 30x42 cm.
10265.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dús László (1941-): Színes foltok (cím nélkül). Monotípia, papír, jelzett, üvegezett alumínium keretben, 30×22 cm
10266.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Dús László (1941-): Foltok (cím nélkül). Monotípia, papír, jelzett, üvegezett alumínium keretben, 30×22 cm
10267.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Dinnyés Ferenc (1886-1958), kétoldalas rajz: Női portré és férfi portré. vegyes technika, papír, jelzett, kisebb felületi sérüléssel, 25x19 cm
10268.

Rufpreis:
12 000 HUF

Dobos Lajos (1921-2012): Erdőbelső. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. Paszpartu széle foltos. 29x41 cm.
10269.

Rufpreis:
6 000 HUF

Dengyel Tibor (1913- ?): Hegyi legelő. Vegyes technika, papír, jjl.: Dengyel T. 943. 22x33,5 cm, keretben, üvegezett, hibátlan.
10270.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF