Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 953

Ék Sándor (1902-1975): Vörös katonák. Akvatinta, papír, jelzett, 26x19,5cm
10283.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Emanuel Béla (1879-1976): Christus in Emaus. Pasztell, papír, jelezve balra lent. Kartonra kasírozva. Proveniencia: a művész hagyatéka. 60×50 cm.
10284.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10285.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10286.

Rufpreis:
12 000 HUF

10287.

Rufpreis:
12 000 HUF

Egri Tibor ( - ): Napkelte Muhi-pusztán. Olaj, farost, jelezve balra lent. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 30×40 cm
10288.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

10289.

Rufpreis:
12 000 HUF

10290.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

10291.

Rufpreis:
10 000 HUF

Farkas Sarolta (1948-): Széchenyi gondolata (Lánchíd, Budapest). Vegyes technika, papír, farostra kasírozva. Jelezve jobbra lent. Kiállítva. Lánchíd 150. évfordulója, Lánchíd alagút, 1999. 54x68,5 cm
10292.

Rufpreis:
6 000 HUF

Futaki Attila (1984-2024): 10 db rajz. Tus, ceruza, papír, jelzés nélkül, 15x28 és 25x35 cm között
10293.

Rufpreis:
10 000 HUF

Fekete Zsolt (1935-2016): Erdélyi templom, 1982. Tus, papír, jelzett, apró lapszéli szakadásokkal, 30x21 cm
10294.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF