Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 953
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3110576
10127
470
3029077
10128
470
3145296
10129
470
80000
Georges Breuil (1904-1997): Konstruktív kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 210/300. 39x32 cm
3183518
10130
470
9500
Burghardt Rezső (1884-1963): Olvasó hölgy portréja, 1916. Ceruza, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 37x28 cm. 3138426
10131
470
Bogdándy Zoltán Szultán (1953-): Osonó, 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. II/X számozással. 43x30,5 cm. 2953556
10132
470
B. Hajdú László (1926-1998): Velencei részlet gondolással. Akvarell, tus, papír, jelzés nélkül. Lap szélén paszpartuzás nyomaival, 30×21 cm
2953550
10133
470
B. Hajdú László (1926-1998): Velencei részlet. Akvarell, tus, papír, jelzés nélkül. Lap szélén paszpartuzás nyomaival, 30×21 cm
3084918
10134
470
B. Hajdú László (1926-1998): Fekvő női akt. Kréta, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott. Lapszéli apró szakadással. 21×30 cm
3183937
10135
470
15000
Bogár Mária (-), kb. 32 db mű: Sárközi, drávamelléki, mezőkövesdi, torockói, buzsáki, somogyi és egyéb magyar minták utáni hímzés- és divattervek, 1931-34. Akvarell, tus, ceruza, kollázs, papír, mindegyik jelzett. 42x30 és 60x44 cm körüli méretekben. Részben hajtott. 3182164
10136
470
Boldizsár István (1897-1984): Nagy vízimalom. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lapszéli apró foltokkal, 18×33 cm
3084939
10137
470
Boldizsár István (1897-1984): Tanya. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli kisebb felületi sérüléssel, rézkarc ép, 14,5x20 cm 2687239
10138
470
4600
Bod László (1920-2001): Assisi. Vegyes technika, papír, jelzett 23x17 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF