Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 953

10127.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10128.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10129.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Burghardt Rezső (1884-1963): Olvasó hölgy portréja, 1916. Ceruza, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 37x28 cm.
10130.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Bogdándy Zoltán Szultán (1953-): Osonó, 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. II/X számozással. 43x30,5 cm.
10131.

Gelöscht

10132.

Rufpreis:
4 000 HUF

10133.

Rufpreis:
4 000 HUF

B. Hajdú László (1926-1998): Fekvő női akt. Kréta, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott. Lapszéli apró szakadással. 21×30 cm
10134.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bogár Mária (-), kb. 32 db mű: Sárközi, drávamelléki, mezőkövesdi, torockói, buzsáki, somogyi és egyéb magyar minták utáni hímzés- és divattervek, 1931-34. Akvarell, tus, ceruza, kollázs, papír, mindegyik jelzett. 42x30 és 60x44 cm körüli méretekben. Részben hajtott.
10135.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Boldizsár István (1897-1984): Nagy vízimalom. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lapszéli apró foltokkal, 18×33 cm
10136.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Boldizsár István (1897-1984): Tanya. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli kisebb felületi sérüléssel, rézkarc ép, 14,5x20 cm
10137.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bod László (1920-2001): Assisi. Vegyes technika, papír, jelzett 23x17 cm
10138.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF