Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 953

Blahos Rudolf (1917-1986): Budai látkép (budapesti panoráma). Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (13/100), üvegezett fakeretben, 19×50 cm
10139.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Bolmányi Ferenc (1904-1990): Lovas. Szén, papír. Hátoldalán hagyatéki bélyegzővel jelzett. 30x40 cm. Üvegezett fakeretben.
10140.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10141.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Bér Dezső (1875-1924): Konyhai jelenet (karikatúra). Tus, szén, papír, jelzett. Apró lapszéli sérülésekkel. 30×21,5 cm.
10142.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bér Dezső (1875-1924): "Ha tovább így folytatod (...)"(karikatúra). Tus, papír, jelzett. Hátoldalán feliratozott. Kissé foltos. Felületi sérülésekkel. Jobb alsó sarkában törésnyommal. 30×22 cm.
10143.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bajor Ágost (1892-1958): Hegyek között. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle sérült, 22,5×22 cm
10144.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bátori István (1952-): Táj. Olaj, farost. Jelzett. Fakeretben. 54x71 cm
10145.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Bogdándy Zoltán Szultán (1953-): Osonó, 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/X számozással. 43x30,5 cm.
10146.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bodnár Imre (1959-): Olvashatatlan címmel (öreg jós?), 2001. Rézkarc, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. X/XV. számozással. 33×19,5 cm
10147.

Rufpreis:
4 000 HUF

10148.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

10149.

Rufpreis:
5 000 HUF

10150.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF