Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 953
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3181877
10139
470
3800
Blahos Rudolf (1917-1986): Budai látkép (budapesti panoráma). Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (13/100), üvegezett fakeretben, 19×50 cm 3177388
10140
470
Bolmányi Ferenc (1904-1990): Lovas. Szén, papír. Hátoldalán hagyatéki bélyegzővel jelzett. 30x40 cm. Üvegezett fakeretben. 2980895
10141
470
9500
3184417
10142
470
Bér Dezső (1875-1924): Konyhai jelenet (karikatúra). Tus, szén, papír, jelzett. Apró lapszéli sérülésekkel. 30×21,5 cm. 3184413
10143
470
Bér Dezső (1875-1924): "Ha tovább így folytatod (...)"(karikatúra). Tus, papír, jelzett. Hátoldalán feliratozott. Kissé foltos. Felületi sérülésekkel. Jobb alsó sarkában törésnyommal. 30×22 cm. 3165267
10144
470
Bajor Ágost (1892-1958): Hegyek között. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle sérült, 22,5×22 cm 3167260
10145
470
11000
Bátori István (1952-): Táj. Olaj, farost. Jelzett. Fakeretben. 54x71 cm
3142749
10146
470
Bogdándy Zoltán Szultán (1953-): Osonó, 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/X számozással. 43x30,5 cm.
3144358
10147
470
Bodnár Imre (1959-): Olvashatatlan címmel (öreg jós?), 2001. Rézkarc, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. X/XV. számozással. 33×19,5 cm
3103180
10148
470
55000
3106173
10149
470
3106167
10150
470
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF