Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 953

10598.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10599.

Rufpreis:
3 000 HUF

10600.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

10601.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Macskássy Izolda (1945-2021): Virágok (cím nélkül). Selyemkollázs, vegyes technika, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 50x35 cm.
10602.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Macskássy Izolda (1945-2021): Berzsenyi Dániel. Vegyes technika, selyem, jelzett. Kiss Dénes (1936-2013) József Attila-díjas író, költő, műfordítónak ajánlva. Fakeretben. 34x21,5 cm
10603.

Rufpreis:
10 000 HUF

Magén István (1950-): Levél anyámnak. Szitanyomat, litográfia, papír, jelzett, számozott 31/50. 50x39 cm
10604.

Gelöscht

10605.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10606.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Melocco Miklós (1935-): Nőszirom, 1984. Szitanyomat, papír, jelzett, feltekerve, d: 32,5 cm
10607.

Rufpreis:
12 000 HUF

Megyeri József (?-): A kőhíd. Olaj, farost. Jelzett. Fakeretben, 35×45 cm
10608.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mórotz Miklós (1890-1970): Téli udvar, 1929. Olaj, rétegelt falemez, jelezve balra lent. Bal felső sarkában sérült. 33x41,5 cm
10609.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF