Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 953
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3140088
10223
470
34000
Csáti Jónás (-): Verekedő disznók (vaddisznók). Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 60x90 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
3084938
10224
470
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Portré (önarckép?), 1992. Tempera, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 28×20,5 cm
3124519
10225
470
4200
Conrád Gyula (1877-1959): Budai Dunapart. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró foltokkal, 18,5×14,5 cm
3061104
10226
470
36000
3084937
10227
470
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Bohóc, 1993. Tempera, papír, kartonra kasírozva. 30×21 cm
3044751
10228
470
Czétényi Vilmos (1928-2003): Tengerszem. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, laza fakeretben. 24x36 cm 3044734
10229
470
14000
A Cheng Yan Heung (-): Couples, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/30). Üvegezett fakeretben. Lap széle kissé foltos. 39,5x30 cm 3044718
10230
470
14000
A Cheng Yan Heung (-): La Nuit Savage. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (4/30). Üvegezett fakeretben. Lap széle kissé foltos. 31,5x27,5 cm
3028052
10231
470
32000
2824658
10232
470
50000
3107217
10233
470
3004166
10234
470
30000
id. Czene Béla (1886-1944 körül): Játszó cicák. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, sérült fakeretben. 81x60,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF