Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 953

Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Csendélet. Pasztell, karton. Jelezve jobbra lent. Kisebb lapszéli szakadással és törésnyommal. 100x70 cm
10067.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

10068.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Schéner Mihály (1923-2009): Csendélet. Olaj, farost. Jelzett. 70x50 cm. Dekoratív fakeretben.
10069.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Kozma István (1937-2020): Társaság (cím nélkül). Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, 60×80 cm. Fakeretben. / István Kozma (1937-2020): Company (untitled). Oil on canvas, signed lower right. 60×80 cm. Framed
10070.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

Kozma István (1937-2020): Erdélyi táj, 1960. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, 31×47,5 cm. Lap széle kissé foltos. Az életmű rendkívül korai darabja, gyűjtői ritkaság! / István Kozma (1937-2020): Transylvanian landscape, 1960. Watercolour on paper, signed lower right, 31×47,5 cm. Slightly stained on the edges. A very early piece from the oeuvre!
10071.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10072.

Rufpreis:
600 000 HUF
1 626,02
1 875,00

10073.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

László Gyula (1910-1998): Női akt, 1986-87. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán László Gyula autográf feliratával. 49x37 cm.
10074.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10075.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10076.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Deák Nándor (1883-1953): Nagybányai virágzó fák (Gutin), 1938. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán 1938.V.29. datálással és "Societatea de (...) Gutin (...)" bélyegzéssel. Fakeretben. 44x33 cm.
10077.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Páldy Zoltán (1884-1939): Csendélet festőecsetekkel, Temesvár, 1930. Akvarell, papír. Jelezve balra lent. 27,5x47 cm. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben.
10078.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF