Kozma István (1937-2020): Társaság (cím nélkül). Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, 60×80 cm. Fakeretben. / István Kozma (1937-2020): Company (untitled). Oil on canvas, signed lower right. 60×80 cm. Framed
Kozma István (1937-2020): Erdélyi táj, 1960. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, 31×47,5 cm. Lap széle kissé foltos. Az életmű rendkívül korai darabja, gyűjtői ritkaság! / István Kozma (1937-2020): Transylvanian landscape, 1960. Watercolour on paper, signed lower right, 31×47,5 cm. Slightly stained on the edges. A very early piece from the oeuvre!
Molnár József (1821-1899): Párbaj (csatajelenet). Olaj, vászon, jelezve balra lent. Restaurált. Proveniencia: BÁV, 74. művészeti aukció, 1987, 176. tétel. Reprodukálva: BÁV, 74. művészeti aukció, 1987, katalógus (oldalszám nélkül). Hátoldalán BÁV 74. aukció címkéjével valamint Magyar Nemzeti Galéria 1663/980 és 5252 bírálati címkéivel. 57x73,5 cm / oil on canvas, signed lower left, restored. Auctioned: BÁV, 74th art auction, 1987, lot 176. Reproduced in the catalogue of the auction. With Hungarian National Gallery jury label no. 1663/980 and 5252 on the reverse. 57x73,5 cm
Ács Ferenc (1876-1949): Csendélet. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. 36x50 cm. Fakeretben. Hátoldalán Schvarcz kolozsvári céges címkéjével. / Oil on board. Signed lower right. 36x50 cm. With the label by Schvarcz Cluj. Framed.
Ács Ferenc (1876-1949): Erdélyi vízpart. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. 36x50 cm. Fakeretben. / Oil on board. Signed lower right. 36x50 cm. Framed.