Hajós Imre László (1905-1977): Kalapos hölgy portréja. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. Hátoldalán román (aradi) kiviteli bélyegzővel. 33×23,5 cm.
Berkes Antal (1874-1938): Táj, 1900-as évek eleje. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Berkes Antal töredékes autográf feliratával. Sérült. 27x37 cm. Dekoratív, korabeli fakeretben.
Márk Lajos (1867-1940): Elegáns dáma portréja. Olaj, vászon, jelezve jobbra középen. Proveniencia: Orosz Péter, a 2007-ben megjelent Márk Lajos kötet szerzőjének és családjának gyűjteményéből. Dekoratív fakeretben, 130×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Várady Gyula (1866-1929): Udvar, 1917. Olaj, fa. Jelezve balra lent. Hátoldalán kissé töredékes korabeli raglappal (Műcsarnok?). Dekoratív, áttört, sérült keretben. 63x80 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
A. L. Terni (Georg Fischhof, 1859-1914): Napfényes olasz táj. Olaj, vászon, restaurált, dublírozott. Jelezve balra lent. A. L. Terni. 72x96 cm / A. L. Terni (Georg Fischhof, 1859-1914): Sunny Italian landscape. Oil on canvas, restored, signed lower left. A. L. Terni. 72x96 cm