Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 953

Hajós Imre László (1905-1977): Kalapos hölgy portréja. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. Hátoldalán román (aradi) kiviteli bélyegzővel. 33×23,5 cm.
10079.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10080.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10081.

Rufpreis:
190 000 HUF
514,91
593,75

10082.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Várady Gyula (1866-1929): Udvar, 1917. Olaj, fa. Jelezve balra lent. Hátoldalán kissé töredékes korabeli raglappal (Műcsarnok?). Dekoratív, áttört, sérült keretben. 63x80 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10083.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

10084.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

Telepy Károly (1828-1906): Hegyvidéki táj. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. 9x15,5 cm / pencil on paper, signed, framed.
10085.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Udvary Pál (1900-1987): Balatonfüred 40 éve. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben. 60x80 cm
10086.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Vágh-Weinmann Mihály, Maurice (1899-1986): Napfényes táj. Olaj, vászon, jelzett. Fakeretben. 46x55 cm
10087.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Vágh-Weinmann Mihály, Maurice (1899-1986): Francia táj. Olaj, vászon, jelzett. Fakeretben. 54x65 cm
10088.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10089.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Herpai Zoltán (1951-2011): Lány virággal. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 40×60 cm
10090.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF