Vágh-Weinmann Mihály, Maurice (1899-1986): Francia táj. Olaj, vászon, ... https://www.darabanth.com/de/470-Fernauktion/470.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500002/Vagh-Weinmann-Mihaly-Maurice-1899-1986-Francia-taj-Olaj-vaszon-jelzett-Fakeretben-54x65-cm~II3177389
3177389
10088
470
38000
Beschreibung: Vágh-Weinmann Mihály, Maurice (1899-1986): Francia táj. Olaj, vászon, jelzett. Fakeretben. 54x65 cm
: nagy_andras