Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 953

Olajos György (1953-): Csalitánc buckán, 1980 körül. Rézkarc, papír, jelzett, 13×4 cm.
10671.

Rufpreis:
5 000 HUF

Orr András (-): Négyzet II., 2006. Litográfa, papír, jelzett, VIII/XII számozással. 20x20 cm
10672.

Rufpreis:
4 000 HUF

10673.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

10674.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Ozsváth Gyula (?-?), kárpátaljai festő, XX. sz első fele: Lány virágcsokorral. Olaj, vászon, jelzett, apró felületi sérüléssel. Hátoldalán Szépművészeti Szalon, Budapest-Kassa, 1940 körüli bélyegzővel. 80×60 cm. Dekoratív fakeretben.
10675.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
9

Ősz Dénes (1915-1980): Kikötő. olaj, farost, jjl: Ősz. 60x80 cm, keretezett, keret jó állapotú, tisztítást igényel.
10676.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

Paulovits Pál (1892-1975): A Tapolca Szigligetnél. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5×29 cm
10677.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Pántl László (1943-): Erdei tó. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 50x90 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10678.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10679.

Rufpreis:
3 000 HUF

Paulovits Pál (1892-1975): Firenzei sikátor. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 33×23,5 cm
10680.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

10681.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10682.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF