Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 953
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3164360
10671
470
Olajos György (1953-): Csalitánc buckán, 1980 körül. Rézkarc, papír, jelzett, 13×4 cm.
3144435
10672
470
Orr András (-): Négyzet II., 2006. Litográfa, papír, jelzett, VIII/XII számozással. 20x20 cm
2971156
10673
470
34000
3045035
10674
470
36000
3010857
10675
470
24000
Ozsváth Gyula (?-?), kárpátaljai festő, XX. sz első fele: Lány virágcsokorral. Olaj, vászon, jelzett, apró felületi sérüléssel. Hátoldalán Szépművészeti Szalon, Budapest-Kassa, 1940 körüli bélyegzővel. 80×60 cm. Dekoratív fakeretben. 3136537
10676
470
85000
Ősz Dénes (1915-1980): Kikötő. olaj, farost, jjl: Ősz. 60x80 cm, keretezett, keret jó állapotú, tisztítást igényel.
3182176
10677
470
4200
Paulovits Pál (1892-1975): A Tapolca Szigligetnél. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5×29 cm
3103463
10678
470
Pántl László (1943-): Erdei tó. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 50x90 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
3180773
10679
470
3128873
10680
470
4200
Paulovits Pál (1892-1975): Firenzei sikátor. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 33×23,5 cm
3049318
10681
470
15000
2710192
10682
470
22000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF