Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 953

10659.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

10660.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

Olajos György (1953-): Girbe-gurba fa, 1970-es évek. Olaj, farost, jelzett, sérült (felületi festék lepergésekkel). 83x62 cm
10661.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Orr András (-): Szélmalmok I, 2008. Litográfa, papír, jelzett, IX/X számozással. 41x24,5 cm
10662.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bengt Olson (1930-): Absztrakt színes kompozíció. Litográfia, papír, jelzett. Számozott: 35/98. Üvegezett fakeretben. 47x39 cm
10663.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10664.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Országh Imre Ferenc (1901-1974): Cím nélkül. Olaj, papír. 23x17 cm Dedikációval Üvegezett keretben
10665.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Bengt Olson (1930-): Absztrakt kompozíció. Litográfia, papír, jelzett. Számozott: 35/98. Üvegezett fakeretben. 47x39 cm
10666.

Rufpreis:
6 000 HUF

Olajos György (1953-): Asphodelus albus ( Fehér aszfodélosz), Fametszet, papír, jelzett, a nyomaton 21x12 cm Üvegezett keretben
10667.

Rufpreis:
5 000 HUF

10668.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olajos György (1953-): József Attila emlékére. Rézkarc, papír. jelzett, sorszámozott próbanyomat 4/15. Üvegezett keretben 32x20 cm
10669.

Rufpreis:
10 000 HUF
9

Olajos György (1953-): Növények (cím nélkül), 1980 körül. Írisznyomás, papír, jelzett, próbanyomat. Közepén törésnyommal. 9,5×6 cm.
10670.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF