Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 953
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3178098
10923
470
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Szénavásár, 1926. Rézkarc, papír, jelzett. Varga Nándor Lajos napra pontos datálásával. Lap sarkaiban kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 15×20 cm 2972568
10924
470
Varga D. József (1917-1976): Cigánygyerek hegedűvel. Olaj, karton, keretben, jelzett, 36x24 cm 2805926
10925
470
2860906
10926
470
3029190
10927
470
Volent Katalin (1954-): Vízpart. pasztell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 26x33,5 cm
3080111
10928
470
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Firenzei részlet, 1925. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 18×15 cm
3078965
10929
470
24000
3126522
10930
470
24000
Vujovits (Vujovich) Irma (1898-1977), a nagybányai szabadiskolát látogatta 1918-ban: Csendélet. Olaj, karton, jelzett. Üvegezett fakeretben, 57×37,5 cm
3159677
10931
470
Vasarely Victor (1908-1997): Op-art kompozíció. Szitanyomat, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása, 1970-es évek. Jelzés nélkül, hátoldalán nyomtatott kiadói felirattal. 32x27 cm
3160658
10932
470
Vydai Brenner Nándor (1903-1966): Anya gyermekével. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 39x30 cm
3160923
10933
470
Vydai Brenner Nándor (1903-?): Verbunkos. Színezett rézkarc, papír, jelzés nélkül. 27,5x37,5 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
2853031
10934
470
110000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF