Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 953

Varga Nándor Lajos (1895-1978): Szénavásár, 1926. Rézkarc, papír, jelzett. Varga Nándor Lajos napra pontos datálásával. Lap sarkaiban kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 15×20 cm
10923.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Varga D. József (1917-1976): Cigánygyerek hegedűvel. Olaj, karton, keretben, jelzett, 36x24 cm
10924.

Rufpreis:
12 000 HUF

10925.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

10926.

Rufpreis:
1 200 HUF

10927.

Rufpreis:
8 000 HUF

Varga Nándor Lajos (1895-1978): Firenzei részlet, 1925. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 18×15 cm
10928.

Rufpreis:
4 000 HUF

10929.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10930.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Vasarely Victor (1908-1997): Op-art kompozíció. Szitanyomat, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása, 1970-es évek. Jelzés nélkül, hátoldalán nyomtatott kiadói felirattal. 32x27 cm
10931.

Rufpreis:
12 000 HUF

Vydai Brenner Nándor (1903-1966): Anya gyermekével. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 39x30 cm
10932.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Vydai Brenner Nándor (1903-?): Verbunkos. Színezett rézkarc, papír, jelzés nélkül. 27,5x37,5 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
10933.

Rufpreis:
4 000 HUF

10934.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF