Varga Nándor Lajos (1895-1978): Szénavásár, 1926. Rézkarc, papír, jelzett. Varga Nándor Lajos napra pontos datálásával. Lap sarkaiban kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 15×20 cm