Ábrahám Rafael (1929-2014): Kompozíció (cím nélkül), 1979. Rézkarc, papír, jelzett, a lap kissé koszos, hátoldalán a Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége bélyegzőjével, 12,5x12 cm (lapméret: 43x30 cm)