Fábián Gyula (1884-1955): Kígyó tér autóval (Budapesti forgatag), 1920... https://www.darabanth.com/de/470-Fernauktion/470.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500002/Fabian-Gyula-1884-1955-Kigyo-ter-autoval-Budapesti-forgatag-1920-30-korul-Rezkarc-papir-~II3148004
3148004
10303
470
Beschreibung: Fábián Gyula (1884-1955): Kígyó tér autóval (Budapesti forgatag), 1920-30 körül. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 23x31,5 cm
: nagy_andras