Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 219

19036.

Rufpreis:
2 800 HUF

19037.

Rufpreis:
2 800 HUF

Magyar Népköztársaság helységnévtára 1973. Bp., 1973, KSH. Változatlan utánnyomás. Magyar Népköztársaság Államigazgatási térképe melléklettel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kiadói sérült, hiányos és ragasztott papír védőborítóval.
19038.

Rufpreis:
1 800 HUF

Horváth Lajos - Kovacsics József: Magyarország történeti statisztikai helységnévtára 15. Pest megye. Bp., 2000., KSH Népszámlálási Főosztály. Kiadói papírkötés.
19039.

Rufpreis:
3 000 HUF

Magyarország és Erdély képekben. I-IV. köt. (Két kötetben). Szerk.: Kubinyi Ferenc, Vahot Imre. Bp., 1985, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, tulajdonosi bélyegzővel.
19040.

Rufpreis:
4 000 HUF

19041.

Rufpreis:
4 000 HUF

Orbán Balázs: A Székelyföld leírása. I-II. köt. (Reprint kiadás, kísérőfüzettel). Bp., 1982, Helikon - Magyar Könyvkiadók és Könyvterjesztők Egyesülése. Kiadói egészvászon-kötés, kopott kiadói papírtokban.
19042.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dr. Reich Milton Oszkár: Erdély. Térképmelléklettel és képekkel. Összeáll.: - - . Eggenberger-féle Utikönyvek VI. Bp., [1910], Eggenberger (Arad, Kalmár Nándor és Társai-ny.), 4 (fekete-fehér fotók) t.+ 1 (kihajtható térkép) t. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, a térképmelléklet szakadt.
19043.

Rufpreis:
4 000 HUF

19044.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kádár Gyula: Sepsiillyefalva templomvára. Váraink a századok sodrában. Sepsiszentgyörgy, 1992, Scribae Kádár, 62 p. Kiadói papírkötés.
19045.

Rufpreis:
5 000 HUF

Komarnicki Gyula: A Magas-Tátra hegyvilága. (Hegymászó- és turistakalauz). 1-7. köt. Bp., 1985, Sport. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés, az 1. kötetben térkép-melléklettel.
19046.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mészáros Csaba: Tekintély és bizalom. Kultúrák Keresztútján. Bp., 2013, L'Harmattan, kiadói papírkötés, újszerű állapotban.
19047.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF