Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 219
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3153550
19036
467
Books: Travelling, Local History
3153634
19037
467
3153648
19038
467
Magyar Népköztársaság helységnévtára 1973. Bp., 1973, KSH. Változatlan utánnyomás. Magyar Népköztársaság Államigazgatási térképe melléklettel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kiadói sérült, hiányos és ragasztott papír védőborítóval.
3129611
19039
467
Horváth Lajos - Kovacsics József: Magyarország történeti statisztikai helységnévtára 15. Pest megye. Bp., 2000., KSH Népszámlálási Főosztály. Kiadói papírkötés.
3155954
19040
467
Magyarország és Erdély képekben. I-IV. köt. (Két kötetben). Szerk.: Kubinyi Ferenc, Vahot Imre. Bp., 1985, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, tulajdonosi bélyegzővel.
3135484
19041
467
Fényes Elek: Magyarország geographiai szótára I-II. Bp., 1984, Magyar Könyvkiadók és Könyvterjesztők Egyesülése-Állami Könyvterjesztő Vállalat. Az 1851-es reprint kiadása! Kiadói műbőr kötés, jó állapotban. 3131658
19042
467
Orbán Balázs: A Székelyföld leírása. I-II. köt. (Reprint kiadás, kísérőfüzettel). Bp., 1982, Helikon - Magyar Könyvkiadók és Könyvterjesztők Egyesülése. Kiadói egészvászon-kötés, kopott kiadói papírtokban.
3155573
19043
467
Dr. Reich Milton Oszkár: Erdély. Térképmelléklettel és képekkel. Összeáll.: - - . Eggenberger-féle Utikönyvek VI. Bp., [1910], Eggenberger (Arad, Kalmár Nándor és Társai-ny.), 4 (fekete-fehér fotók) t.+ 1 (kihajtható térkép) t. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, a térképmelléklet szakadt. 3153409
19044
467
3050274
19045
467
Kádár Gyula: Sepsiillyefalva templomvára. Váraink a századok sodrában. Sepsiszentgyörgy, 1992, Scribae Kádár, 62 p. Kiadói papírkötés. 3152577
19046
467
Komarnicki Gyula: A Magas-Tátra hegyvilága. (Hegymászó- és turistakalauz). 1-7. köt. Bp., 1985, Sport. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés, az 1. kötetben térkép-melléklettel.
3137416
19047
467
Mészáros Csaba: Tekintély és bizalom. Kultúrák Keresztútján. Bp., 2013, L'Harmattan, kiadói papírkötés, újszerű állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF