19038.
Beendet 467. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
Magyar Népköztársaság helységnévtára 1973. Bp., 1973, KSH. Változatlan utánnyomás. Magyar Népköztársaság Államigazgatási térképe melléklettel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kiadói sérült, hiányos és ragasztott papír védőborítóval.