19037.
Beendet 467. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
Magyarország helységnévtára 1956. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. kiadói aranyozott félvászon kötésben, kissé kopot gerinccel és borítóva, hiányzó címlappal, azt követő első lap teteje vágott, .