19036.
Beendet 467. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
Magyarország helységnévtára 1952. Bp., 1952, Statisztikai Kiadóvállalat. Korabeli aranyozott gerincű félvászon kötésben, előzéklapon egészen apró lapszéli sérülésekkel.