1934-1935 Fővárosi Évkönyv 1934. és 1935. évi számai. Bp., 1934-1935, Fővárosi Évkönyv. Kiadói papírkötés, és átkötött félvászon-kötés, bekötött papírborítóval, a papírborító szakadt, volt könyvtári példányok.
3 db Prágáról szóló könyv / 3 books about Prague: Plicka, Karel: Prague / Praha. En images / In Photographs / ve fotografii. (Két különböző kiadásban / In two different editions). Prága, 1950-1956, Orbis. Több nyelven. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítókkal. + Kletzl, Otto: Peter Parler. Der Dombaumeister von Prag. Leipzig, 1940, E. A. Seemann. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, hiányos gerinccel, sérült kiadói papír védőborítóban, belül jó állapotban.