Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 219

19180.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

Száva István: A Közel-Kelet. Bp., 1943, Szociáldemokrata Párt, kissé foltos, 31 p.
19181.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Miskolci Kalendárium 2006. Szerk. Bekes Dezső. Miskolc, 2006. Miskolci Kommunikációs Kht. Kiadói papírkötés, jó, kitöltetlen állapotban.
19182.

Rufpreis:
1 000 HUF

19183.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lehel. Tér - piac - vásár - csarnok. Pécs, 2003., Jelenkor. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19184.

Rufpreis:
800 HUF

19185.

Rufpreis:
800 HUF

19186.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gáborján Alice: Magyar népviseletek. Magyar Népművészet. Bp., 1974, Corvina. 66 p. Kiadói kartonált papírkötés, meglazult gerinccel, a lapok szélein kis folttal. Fekete-fehér és színes fotókkal, ábrákkal illusztrált. Aláhúzásokkal.
19187.

Rufpreis:
800 HUF

Borsodi Földrajzi évkönyv. Szerk. Dr. Peja Győző, Frisnyák Sándor. Miskolc, 1958. kn. 47 p. Kiadói, kissé foltos papírkötésben. Fekete-fehér fotókkal, ábrákkal illusztrált.
19188.

Rufpreis:
1 600 HUF

Beszélő házak. Szerk.: Hatvany Lajos. Gink Károly fényképeivel. Bp., 1957, Bibliotheca. Első kiadás. Egészoldalas, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadó félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, fakó gerinccel. Megjelent 5000 példányban.
19189.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kalmár Gusztáv: Ismeretlen népek, névtelen földek. A nagy felfedezők küzdelmei a fekete világrészeken. Bp., 1929, Franklin-Társulat, 363+(1) p.+ 8 (fekete-fehér képek) t.+ 5 (kihajtható térkép-mellékletek) t. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopottas borítóval, belül jó állapotban.
19190.

Rufpreis:
1 800 HUF

Frances Mayes: Egy év a világban. Egy szenvedélyes utazó kalandozásai. Bp., 2007, Tericum. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval.
19191.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF