https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 219
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3074571
19156
467
0
700
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Genthon István: Budapest múltja és művészete. Kincsestár. Bp.,1932., Magyar Szemle Társaság. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
3121335
19157
467
0
1600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Tájékoztató Olaszországba utazóknak. Ente Nazionale Industrie Turistiche Ferrove dello Stato (ENIT.) Firenze, 1933, Vallechi Editore. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
3121075
19158
467
0
2400
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Dienes Adorján: Regélő romok. Rozsnyó,(1940), Sajó-Vidék Könyvkiadóvállalat. II., bővített kiadás. Szövegközti illusztrációkkal. Benne kivágásokkal. Benne felvidéki és kárpátaljai regélő romokról szóló történetekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
2921225
19159
467
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Steven J. Rosen: India rejtett kincse. Bp., 2006., The Bhaktivendanta Book Trust. Színes fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2921162
19160
467
0
1400
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Eleanor Berman: New York City. Eyewitness Travel. London, 2010., Dorling Kindersley. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal, térképekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
3022061
19161
467
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Deschmann Alajos: Kárpátalja műemlékei. Bp., 1990, Tájak-Korok-Múzeumok Egyesület. Térképmelléklettel. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. 2906224
19162
467
0
2400
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Gordon McLachlan: Berlin. Odyssey Illustrated Guide. Hong Kong, 1995, The Guidebook Company Ltd. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2645404
19163
467
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Dadányi György: Csordás voltam Paraguayban. Bp.,é.n., Stádium. A szerző eredeti rajzaival. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
3095658
19164
467
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes útikönyv tétel, 4 db: Wierdl Viktor: Svájc. Utazzunk együtt!. Bp., 2009., HIbernia Nova. Kiadói papírkötés.; Sally Bradshaw: Ausztria.; Brigid Avison: Az Ír-sziget.; Paládi-Kovács Kriszitna: Görögország Bp., 1998-2004-, Cartographia. Kiadói papírkötések.
Das Lot is nicht erreichbar
2796716
19165
467
0
2800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
1947 Itthon nyaralunk. Kiadja az Országos Magyar Idegenforgalmi Hivatal. 40p. + kihajtható térkép melléklet. Hajtva.
Das Lot is nicht erreichbar
2915499
19166
467
0
2800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Drucker Tibor: Pestkörnyéki munkásotthonok krónikája. Csepel. Szerk.: Dr. Fazekas Antal. Emlékek Budapest múltjából sorozat. Bp, 1964, Budapesti Történeti Múzeum.Papírkötésben, kissé kopott papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
2741861
19167
467
0
1800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Dobos László: A magunk útján. Bp, 2000,Jászságért Alapítvány. Papírborítóval, jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse