https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 219

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Genthon István: Budapest múltja és művészete. Kincsestár. Bp.,1932., Magyar Szemle Társaság. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
1
19156.

Genthon István: Budapest múltja és művészete. Kincsestár. Bp.,1932., Magyar Szemle Társaság. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tájékoztató Olaszországba utazóknak. Ente Nazionale Industrie Turistiche Ferrove dello Stato (ENIT.) Firenze, 1933, Vallechi Editore. Kiadói papírkötés.
1
19157.

Tájékoztató Olaszországba utazóknak. Ente Nazionale Industrie Turistiche Ferrove dello Stato (ENIT.) Firenze, 1933, Vallechi Editore. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dienes Adorján: Regélő romok. Rozsnyó,(1940), Sajó-Vidék Könyvkiadóvállalat. II., bővített kiadás. Szövegközti illusztrációkkal. Benne kivágásokkal. Benne felvidéki és kárpátaljai regélő romokról szóló történetekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.
1
19158.

Dienes Adorján: Regélő romok. Rozsnyó,(1940), Sajó-Vidék Könyvkiadóvállalat. II., bővített kiadás. Szövegközti illusztrációkkal. Benne kivágásokkal. Benne felvidéki és kárpátaljai regélő romokról szóló történetekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Steven J. Rosen: India rejtett kincse. Bp., 2006., The Bhaktivendanta Book Trust. Színes fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
19159.

Steven J. Rosen: India rejtett kincse. Bp., 2006., The Bhaktivendanta Book Trust. Színes fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Eleanor Berman: New York City. Eyewitness Travel. London, 2010., Dorling Kindersley. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal, térképekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
19160.

Eleanor Berman: New York City. Eyewitness Travel. London, 2010., Dorling Kindersley. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal, térképekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Deschmann Alajos: Kárpátalja műemlékei. Bp., 1990, Tájak-Korok-Múzeumok Egyesület. Térképmelléklettel. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1
19161.

Deschmann Alajos: Kárpátalja műemlékei. Bp., 1990, Tájak-Korok-Múzeumok Egyesület. Térképmelléklettel. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Gordon McLachlan: Berlin. Odyssey Illustrated Guide. Hong Kong, 1995, The Guidebook Company Ltd. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
1
19162.

Gordon McLachlan: Berlin. Odyssey Illustrated Guide. Hong Kong, 1995, The Guidebook Company Ltd. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dadányi György: Csordás voltam Paraguayban. Bp.,é.n., Stádium. A szerző eredeti rajzaival. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.
1
19163.

Dadányi György: Csordás voltam Paraguayban. Bp.,é.n., Stádium. A szerző eredeti rajzaival. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes útikönyv tétel, 4 db:   Wierdl Viktor: Svájc. Utazzunk együtt!. Bp., 2009., HIbernia Nova. Kiadói papírkötés.;   Sally Bradshaw: Ausztria.; Brigid Avison: Az Ír-sziget.; Paládi-Kovács Kriszitna: Görögország Bp., 1998-2004-, Cartographia. Kiadói papírkötések.
1
19164.

Vegyes útikönyv tétel, 4 db: Wierdl Viktor: Svájc. Utazzunk együtt!. Bp., 2009., HIbernia Nova. Kiadói papírkötés.; Sally Bradshaw: Ausztria.; Brigid Avison: Az Ír-sziget.; Paládi-Kovács Kriszitna: Görögország Bp., 1998-2004-, Cartographia. Kiadói papírkötések.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1947 Itthon nyaralunk. Kiadja az Országos Magyar Idegenforgalmi Hivatal. 40p. + kihajtható térkép melléklet. Hajtva.
1
19165.

1947 Itthon nyaralunk. Kiadja az Országos Magyar Idegenforgalmi Hivatal. 40p. + kihajtható térkép melléklet. Hajtva.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Drucker Tibor: Pestkörnyéki munkásotthonok krónikája. Csepel. Szerk.: Dr. Fazekas Antal. Emlékek Budapest múltjából sorozat. Bp, 1964, Budapesti Történeti Múzeum.Papírkötésben, kissé kopott papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
1
19166.

Drucker Tibor: Pestkörnyéki munkásotthonok krónikája. Csepel. Szerk.: Dr. Fazekas Antal. Emlékek Budapest múltjából sorozat. Bp, 1964, Budapesti Történeti Múzeum.Papírkötésben, kissé kopott papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dobos László: A magunk útján. Bp, 2000,Jászságért Alapítvány. Papírborítóval, jó állapotban
1
19167.

Dobos László: A magunk útján. Bp, 2000,Jászságért Alapítvány. Papírborítóval, jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse