Szepessy Géza: A Dorogi járás régészeti áttekintése. Őskőrtól a középkorig. Dorog, 1960, József Attila Művelődési Ház - Dorogi Szénmedence Tájmúzeum - Komárommegyei Tanács VB Idegenforgalmi Hivatala, 6 p. + 6 (kihajtható térképek) t. Kiadói papírkötés. Megjelent 200 példányban.
Ordas Nándor (szerk.): A Magyar Tanácsköztársaság Szabolcs-Szatmárban. A szerző, Ordas Nándor (1920-1984) újságíró, szerkesztő által Kolek Vera újságíró, a rádió riportere részére DEDIKÁLT! H.n., (1969), k.n. (Alföldi-Nyomda). Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval.
Farkas Géza fényképészeti műterme. Vasvármegye fél százada a fotóművész szemével. [Gencsapáti], 2019, Szülőföld Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben c. könyv füzet kiadásának 2 db magyar területeket és egy Galiciát bemutató füzete sérült papírborítóval német nyelven
3 db útikönyv: Az Athén-i Akropolisról. Térképes útmutató. (A fordító, Néna Papakonstantínu aláírásával). + London. Egy séta a belvárosban. + Paul A. Fabry - Elizabeth Fabry: Detours. The Art of Uncommon Travel. (Angol nyelvű). Vegyes állapotban.
Bak Jolán - Filep István: Fertőd - Esterházy Kastély. (DEDIKÁLT). Bp., 2003, Di Color Studio. Második kiadás. Gazdag képanyaggal, Filep István fotóival illusztrálva. Magyar, német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. A fotós, Filep István által Horváth Ferenc újságíró részére DEDIKÁLT példány.