Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 219

Dunántúli Tudományos Gyűjtemény. Szerk.: Szabó Pál Zoltán. 1. köt. 1. füz. Pécs, 1947, Dunántúli Tudományos Intézet. Papírkötésben, sérült gerinccel.
19120.

Rufpreis:
1 400 HUF

19121.

Rufpreis:
1 800 HUF

19122.

Rufpreis:
1 200 HUF

19123.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

2 db pécsi helytörténeti kiadvány: Dercsényi Dezső - Pogány Frigyes: Pécs. Városképek - Műemlékek sorozat. Bp., 1956, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé hiányos borítóval. + Kolta János: Pécs egyetemei és főiskolái 1367-1967. Pécs, 1967, Pécs Város Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés.
19124.

Rufpreis:
1 600 HUF

André Duboscq. Budapest et les Hongrois (Le Pays -Les Moeurs - La Politique) Avec préface e R. Millet, ambassadeuer de France. Paris 1913. M. Riviére. 103 p. Kiadói szétvált papírborítóval
19125.

Rufpreis:
1 600 HUF

Magyar Fürdőkalauz. Szerk.: Erdős József. Bp., 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Az 1911. évi kiadás (Tata, Engländer) reprintje! Kiadói kartonált papírkötésben.
19126.

Rufpreis:
1 600 HUF

19127.

Rufpreis:
1 600 HUF

Csorba Csab: Várak a Hegyalján. Tokaj-Ónod-Szerencs. Bp., 1980, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, részben szétvált fűzéssel, a lapok egy része kijár.
19128.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bulla Béla: Erdély. Kincsestár 119. sz. Bp., 1943, Magyar Szemle Társaság, 77+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
19129.

Rufpreis:
1 000 HUF

Turistaházak - Magyar tájak. A magyarországi turistaházak képes ismertetője. Bp., 1958, Sport Lap- és Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.
19130.

Rufpreis:
1 000 HUF

Székely Kalendárium. Szerk.: Kocsis Károly. Kézdivásárhely, 2019, Pro Press Egyesület. Kiadói papírkötés.
19131.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF