Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 219

19144.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ferencz Győző: Zalaszentgrót. Szerk. és a fotókat készítette: - -. Zalaszentgrót, 1986, Zalaszentgrót Város Tanácsa VB. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19145.

Rufpreis:
2 000 HUF

19146.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

19147.

Rufpreis:
1 800 HUF

Cholnoky Jenő: A jég-világ. A sark-kutatások története. Bp., 1914, Országos Monográfia Társaság, (Pallas-ny.), 271 p+20 (fekete-fehér képtáblák) t. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
19148.

Rufpreis:
2 000 HUF

19149.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

19150.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

19151.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Geuters Die grüne Steiermark. Anhang: Wintersport und Autotouren in der Steiermark. Berlin, 1925, Geuters Reiseführerverlag Büttner. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé kopott gerinccel és borítóval, néhány levés lap széle kissé foltos, össz. 8 kihajtható térképpel!
19152.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

Guido Ruata: Le acque salutari d'Italia. Roma, 1942. 52 p. sok illusztrációval. Kiadói papírkötésben
19153.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Dr. Bodnár Gyula (szerk.): Esztergom. Budapest székesfőváros iskolai kirándulóvonatai. Bp., 1936, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Kiadói papírkötés, térképmelléklettel, borító szakadozott
19154.

Rufpreis:
1 400 HUF

id. Berecz Sándor Szerk.: Huzsvár László Pusztatemplom - Egy darab Szentföld (az aracsi bencés apátság története) Temerin, 1970. 191p. Kiadói papírkötésben
19155.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF