A Duna Passautól a Fekete tengerig. Bp., 1917, Első Cs. és Kir. Szab. Dunagőzhajózási Társaság. Fekete-fehér képekkel illusztrálva, korabeli hirdetésekkel. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, utolsó néhány lapon ázásnyommal. + Taschenatlas der Kriegsschauplätze, Brockhaus, 1942
A Föld és népei. Föld- és népismei kézikönyv. Hellwald Frigyes és egyéb írók nyomán kidolgozta Dr. Toldy László. Hunfalvy János bevezetésével. I. kötet: Amerika. Bp., 1879, Mehner Vilmos, VIII + 722 + 85 + IV p. +15 (egészoldalas képtáblák) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, 3 tábla hiánnyal, névbélyegzéssel.
[Radisics Elemér et al.]: La Hongrie d'hier et d'aujourd'hui. Nombreuses illustrations dans le texte. Bp., é.n. (cca 1930), Dr. Georges Vajna & Cie, 238 p.+ 1 (kihajtható, színes térkép) t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Francia nyelven. A borító Pekáry István munkája. Kiadói papírkötés.
[Miklós Elemér] E. de Miklós: La Hongrie Pittoresque. Ouvrage orné de 185 héliogravures. Bp., 1934, Librairie Francaise, 160 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval.