Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 219

9 db Polyglott útikönyv: China.; London.; Ägypten.; München.; Spanien.; Italienische Adriaküste.; Florenz.; Kreta.; Marokko. München, 1966-1987, Polyglott-Verlag. Német nyelven. Kiadói papírkötés. / Travel guides in German language, 9 pcs
19204.

Rufpreis:
1 600 HUF

Giorgio Dal Piaz: Memorie dell'Istituto Geologico della R. Universitá di Padova. Volume I. Padova, 1912, Prem. Societa Cooperativa Tipografica. Fekete-fehér képekkel, térkép-mellékletekkel. Olasz nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, erősebben sérült, hiányos gerinccel, kopottas borítóval, néhány kissé sérült, kijáró lappal.
19205.

Rufpreis:
1 200 HUF

2 db útikönyv: Moldoványi Ákos: Málta. Bp., 2004, Panoráma. Kiadói papírkötés. + Görögország. Nyitott Szemmel sorozat. Bp., 2002, Kossuth. Kiadói papírkötés.
19206.

Rufpreis:
1 800 HUF

Zikmund, Miroslav, Hanzelka, Jiří: Fordított félhold. Bp. - Pozsony, 1962, Gondolat Kiadó - Szlovákiai Szépirodalmi Könyvkiadó. Vászonkötésben, kissé szaladt papír védőborítóval, de egyébként jó állapotban.
19207.

Rufpreis:
1 000 HUF

1946 A Dunatáj. Történelmi, gazdasági és földrajzi adatok. A Dunatáj államainak életéből. I. köt. Szerk.: Radisics Elemér. Bp., 1946, Gergely R. Kiadói papírkötés, foltos.
19208.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

19209.

Rufpreis:
800 HUF

19210.

Rufpreis:
800 HUF

19211.

Rufpreis:
1 000 HUF

19212.

Rufpreis:
1 000 HUF

19213.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Borsodi levéltári évkönyv V. Szerk.: Csorba Csaba. Miskolc, 1985, Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Levéltár. Kiadói félvászon kötés.
19214.

Rufpreis:
800 HUF

19215.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF