19190.
Beendet 467. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
Kalmár Gusztáv: Ismeretlen népek, névtelen földek. A nagy felfedezők küzdelmei a fekete világrészeken. Bp., 1929, Franklin-Társulat, 363+(1) p.+ 8 (fekete-fehér képek) t.+ 5 (kihajtható térkép-mellékletek) t. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopottas borítóval, belül jó állapotban.