https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 215

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Házi Jenő: Sopron szabad királyi város története. I. rész. 1. köt. Oklevelek 1162-től 1406-ig. Közli: Dr. - -. Sopron, 1921., Székely és Társa, XL+315+1 p. Kiadói papírkötés, az elülső borító alsó sarkán kis hiánnyal, valamint az elülső borítón kis folttal, de ezeket leszámítva jó állapotban. Felvágatlan lapokkal.
1
19122.

Házi Jenő: Sopron szabad királyi város története. I. rész. 1. köt. Oklevelek 1162-től 1406-ig. Közli: Dr. - -. Sopron, 1921., Székely és Társa, XL+315+1 p. Kiadói papírkötés, az elülső borító alsó sarkán kis hiánnyal, valamint az elülső borítón kis folttal, de ezeket leszámítva jó állapotban. Felvágatlan lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Házi Jenő: Sopron szabad királyi város története. I. rész. 7. köt. Oklevelek, levelek és iratok 1521-től 1531-ig. Közli: Dr. - -. Sopron, 1929., Székely és Társa, XXXVIII+465 p. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadásokkal, a lapszéleken kis folttal, de ezeket leszámítva jó állapotban. Felvágatlan lapokkal.
1
19123.

Házi Jenő: Sopron szabad királyi város története. I. rész. 7. köt. Oklevelek, levelek és iratok 1521-től 1531-ig. Közli: Dr. - -. Sopron, 1929., Székely és Társa, XXXVIII+465 p. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadásokkal, a lapszéleken kis folttal, de ezeket leszámítva jó állapotban. Felvágatlan lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Házi Jenő: Sopron szabad királyi város története. II. rész. 4. köt. Különféle számadások és adójegyzékek 1454-től 1495-ig. Közli: Dr. vitéz - -. Sopron, 1936., Székely és Társa, XXII+493+1 p. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón sarkán kis gyűrődésnyommal, kis szakadással, de ezt leszámítva jó állapotban. Felvágatlan lapokkal.
1
19124.

Házi Jenő: Sopron szabad királyi város története. II. rész. 4. köt. Különféle számadások és adójegyzékek 1454-től 1495-ig. Közli: Dr. vitéz - -. Sopron, 1936., Székely és Társa, XXII+493+1 p. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón sarkán kis gyűrődésnyommal, kis szakadással, de ezt leszámítva jó állapotban. Felvágatlan lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Stephen Spinder: Budapest Through My Lens. A Solitary Perspective. A szerző által aláírt példány! Bp., 2002, Stephen Spinder Fineart Photography. Gazdag fotóanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
19125.

Stephen Spinder: Budapest Through My Lens. A Solitary Perspective. A szerző által aláírt példány! Bp., 2002, Stephen Spinder Fineart Photography. Gazdag fotóanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Raimund Friedrich Kaindl: Bei den Huzulen im Pruththal. Wien, 1897. Anthropologischen Gesellschaft. 209-224 p. 40 képpel. Kiadói papírkötésben, felvágatlan. (A galiciai huculokról szóló munka)
1
19126.

Raimund Friedrich Kaindl: Bei den Huzulen im Pruththal. Wien, 1897. Anthropologischen Gesellschaft. 209-224 p. 40 képpel. Kiadói papírkötésben, felvágatlan. (A galiciai huculokról szóló munka)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A mi Budapestünk sorozat 5 kötete: Gerle János: Századforduló.; Prohászka László: Lovas szobrok.; Gál Éva: Margitsziget.; Hajós György: Hősök tere.; Gábor Eszter: Budapesti villák. Bp., 1997-2001, Budapest Főváros Önkormányzata. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
19127.

A mi Budapestünk sorozat 5 kötete: Gerle János: Századforduló.; Prohászka László: Lovas szobrok.; Gál Éva: Margitsziget.; Hajós György: Hősök tere.; Gábor Eszter: Budapesti villák. Bp., 1997-2001, Budapest Főváros Önkormányzata. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dunántúli Tudományos Gyűjtemény. Szerk.: Szabó Pál Zoltán. 1. köt. 1. füz. Pécs, 1947, Dunántúli Tudományos Intézet. Papírkötésben, sérült gerinccel.
1
19128.

Dunántúli Tudományos Gyűjtemény. Szerk.: Szabó Pál Zoltán. 1. köt. 1. füz. Pécs, 1947, Dunántúli Tudományos Intézet. Papírkötésben, sérült gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A lőcsei királyi katholikus főgymnasium 1880-1881. tanévi értesítője. Szerk. Halász László igazgató. Belhyna Gyula: Néhány szó Arany Jánosnak "Az elveszett alkotmány" czímű víg eposzáról. Lőcse, 1891, Reiss Józs. T. Könyvnyomdája. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel, foltos ás kissé sérült borítón címkével, Ballagi Aladár (1853-1928) történész, nyelvész gyűjteményi pecsétjével. + Az eperjesi királyi katholikus főgymnasium 1890-1891. tanévi értesítője. Közzéteszi: Schlott Gyula igazgató. Belhyna Gyula: Néhány szó Arany Jánosnak "Az elveszett alkotmány" czímű víg eposzáról tanulmányával. Lőcse, 1891, Reiss Józs. T. Könyvnyomdája. Kiadói papírkötésben, volt könyvtári példány, sérült gerinccel, foltos és sérült borító elvált a könyvtesttől, címlap széle sérült, címlap és első néhány lap jobb felső sarkában hiányos, utolsó néhány lap és borító hátoldala hiányzik.
1
19129.

A lőcsei királyi katholikus főgymnasium 1880-1881. tanévi értesítője. Szerk. Halász László igazgató. Belhyna Gyula: Néhány szó Arany Jánosnak "Az elveszett alkotmány" czímű víg eposzáról. Lőcse, 1891, Reiss Józs. T. Könyvnyomdája. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel, foltos ás kissé sérült borítón címkével, Ballagi Aladár (1853-1928) történész, nyelvész gyűjteményi pecsétjével. + Az eperjesi királyi katholikus főgymnasium 1890-1891. tanévi értesítője. Közzéteszi: Schlott Gyula igazgató. Belhyna Gyula: Néhány szó Arany Jánosnak "Az elveszett alkotmány" czímű víg eposzáról tanulmányával. Lőcse, 1891, Reiss Józs. T. Könyvnyomdája. Kiadói papírkötésben, volt könyvtári példány, sérült gerinccel, foltos és sérült borító elvált a könyvtesttől, címlap széle sérült, címlap és első néhány lap jobb felső sarkában hiányos, utolsó néhány lap és borító hátoldala hiányzik.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Lippóci Miklós: Lelki örömmel és vigasztalással teljes prédikáció, melyet tött nemes Kassa városának megvétettetésekor 1682. Bp., 1938. Reprint kiadás 32p. Felvágatlan Kiadói papírkötésben, felvágatlan
1
19130.

Lippóci Miklós: Lelki örömmel és vigasztalással teljes prédikáció, melyet tött nemes Kassa városának megvétettetésekor 1682. Bp., 1938. Reprint kiadás 32p. Felvágatlan Kiadói papírkötésben, felvágatlan

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szabó Ferenc: A békési Drechsel nyomda történetének vázlata 1895-1920. + Petőcz Károly: Drechsel Géza nyomdájának mintakönyve. Békéscsaba-Gyoma, 1989, Kner Nyomda. Kiadói papírkötés, gerincnél kissé szakadt, egyébként jó állapotban, melléklettel.
1
19131.

Szabó Ferenc: A békési Drechsel nyomda történetének vázlata 1895-1920. + Petőcz Károly: Drechsel Géza nyomdájának mintakönyve. Békéscsaba-Gyoma, 1989, Kner Nyomda. Kiadói papírkötés, gerincnél kissé szakadt, egyébként jó állapotban, melléklettel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Wölfel, Samuel: Beyträge zur Geschichte des evang. Gymnasiums A. B. in der königl. Freystadt Modern. Ein Denkmal der Dankbarkeit gegen alle Wohlthäter desselben und vorzüglich gegen die grossmüthigen Beförderer ihres Schulenbaues. Bearbeitet für den frohen Tag de Weihe des neuerbautebn Schulgebäudes von - -. Preßburg, 1826, S. Ludwig Weber, 44+1 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, javított borítóval, a borítón és a címlapon bejegyzéssel, a címlap két oldalán bélyegzésekkel, kissé foltos lapokkal.
1
19132.

Wölfel, Samuel: Beyträge zur Geschichte des evang. Gymnasiums A. B. in der königl. Freystadt Modern. Ein Denkmal der Dankbarkeit gegen alle Wohlthäter desselben und vorzüglich gegen die grossmüthigen Beförderer ihres Schulenbaues. Bearbeitet für den frohen Tag de Weihe des neuerbautebn Schulgebäudes von - -. Preßburg, 1826, S. Ludwig Weber, 44+1 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, javított borítóval, a borítón és a címlapon bejegyzéssel, a címlap két oldalán bélyegzésekkel, kissé foltos lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Baróti Lajos: Adattár Délmagyarország XVIII. századi történetéhez. V. rész.  A ,,Délmagyarországi Történelmi és Régészeti Muzeum-Társulat" megbízásából szerkeszti dr. Baróti Lajos. Temesvár, 1900, Csanád-Egyházmegyei Könyvsajtón, 171 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, széteső állapotban.
1
19133.

Baróti Lajos: Adattár Délmagyarország XVIII. századi történetéhez. V. rész. A ,,Délmagyarországi Történelmi és Régészeti Muzeum-Társulat" megbízásából szerkeszti dr. Baróti Lajos. Temesvár, 1900, Csanád-Egyházmegyei Könyvsajtón, 171 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, széteső állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse