Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 215

19110.

Rufpreis:
1 800 HUF

Juhász Kálmán: A Csanádi püspökség története 1307-1386./ Csanádvármegyei Könyvtár/ Makó, 1946. Csanád vármegye közönsége. [8] 150 [2] p. 9 t.;.Kiadói papírkötésben
19111.

Rufpreis:
1 800 HUF

Némethy Béla: Visegrádi kalauz. A Visegrádi vár történetével, a várromok magyarázatával és a mai Visegrád ismertetésével. hn., én. (cca 1930), "Visegrádi kalauz", (Bp., Rothberger és Weisz-ny.), 19+3 p. Kiadói papírkötés.
19112.

Rufpreis:
3 000 HUF

Auffray-Szirmainé: Afrika szívében. A katangai misszió története. Rákospalota, 1929., Don Bosco Szalézi Művei, 1 (térkép) t.+ 154+4 p. Számos szövegközti képpel és képtáblával illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült, javított gerinccel, a borító sarkain szamárfüllel.
19113.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

19114.

Rufpreis:
1 800 HUF

19115.

Rufpreis:
1 800 HUF

19116.

Rufpreis:
1 800 HUF

Juhász Kálmán: A Csanádi püspökség története 1386-1434./ Csanádvármegyei Könyvtár/ Makó, 1947. Szent Gellért nyomda. VI + 143 p.; Kiadói papírkötésben gerincen kis sérüléssel
19117.

Rufpreis:
1 800 HUF

Heltai, Franz: Das neue Zentralgaswerk. Der Haupt- und Residenzstadt Budapest. Hrsg. von Dr. - -.Bp., 1910, Druckerei Haupt- und Residenzstadt, 6+89 p.+2 t. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a gerincen javítással.
19118.

Rufpreis:
3 000 HUF

19119.

Rufpreis:
2 400 HUF

Történelmi Adattár. Csanád-egyházmegye hajdana s jelenéhez. 1873. 3. évfolyam. november, decemberi, Szerk. Orthmayr Tivadar, Szentkláray Jenő. Temesvár, 1873, Diemer Károly. Folyamatos lapszámozás. Kiadói papírborítóban, egyiken hiány
19120.

Rufpreis:
1 800 HUF

Történelmi Adattár. Csanád-egyházmegye hajdana s jelenéhez. 1874. 4. évfolyam. január, február, Szerk. Orthmayr Tivadar, Szentkláray Jenő. Temesvár, 1874, Diemer Károly. Folyamatos lapszámozás. Kiadói papírborítóban, egyiken hiány
19121.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF