Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 215

Geuters Die grüne Steiermark. Anhang: Wintersport und Autotouren in der Steiermark. Berlin, 1925, Geuters Reiseführerverlag Büttner. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé kopott gerinccel és borítóval, néhány levés lap széle kissé foltos, össz. 8 kihajtható térképpel!
19147.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

Guido Ruata: Le acque salutari d'Italia. Roma, 1942. 52 p. sok illusztrációval. Kiadói papírkötésben
19148.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Dr. Bodnár Gyula (szerk.): Esztergom. Budapest székesfőváros iskolai kirándulóvonatai. Bp., 1936, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Kiadói papírkötés, térképmelléklettel, borító szakadozott
19149.

Rufpreis:
1 400 HUF

Sven Hedin: Belső- Ázsia küszöbén. 1890-1891. Halász Gyula fordítása. 31 képpel, 1 térképpel. Bp., é.n., Franklin. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, előzéklap
19150.

Rufpreis:
1 400 HUF

id. Berecz Sándor Szerk.: Huzsvár László Pusztatemplom - Egy darab Szentföld (az aracsi bencés apátság története) Temerin, 1970. 191p. Kiadói papírkötésben
19151.

Rufpreis:
800 HUF

19152.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

19153.

Rufpreis:
1 600 HUF

Móricz József (szerk.): Kassa környékének természeti szépségei. I. rész. Kassa-Abos vidéke. 6. füzet. Különlenyomat a Kassai Újság 1921. évi szept. 17. és 18-iki számainak turisztikai rovataiból. Kassa, 1921, Kassai Újság Ny. 19p. Kiadói papírkötés, egy lapon apró szakadással.
19154.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Kohl, Johann Georg: Hundert Tage Auf Reisen in Den Österreichischen Staaten I.  Dresden, 1842. Arnold 349p. Kiadói papírkötésben. Szamárfülekkel / Dog eared
19155.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

19156.

Rufpreis:
2 400 HUF

Popper József: A mai Szovjetorszország. Egy tanulmányút élményei. Pásztor Árpád előszavával. A hat világrész - utazások és fölfedezések az Enciklopédia Kiadó reprint sorozata. Bp., 2005., Enciklopédia Kiadó. Kiadói papírkötés.
19158.

Rufpreis:
1 000 HUF

Roald Amundsen északi útja. (Az északnyugati átjáró.) Ford.: Halász Gyula. A hat világrész - utazások és fölfedezések az Enciklopédia Kiadó reprint sorozata. Bp., 2005., Enciklopédia Kiadó. Kiadói papírkötés.
19159.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF