Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 215

19172.

Rufpreis:
800 HUF

Stadtischer Schlacht-u. Viehhof Müchen 1878-1928. - A Müncheni városi vágóhíd története 76p. sok képpel, kihajtható térképpel, kiadói papírborítóval
19173.

Rufpreis:
4 000 HUF

A budapesti Szent István Gimnázium emlékkönyve és a 100. tanév évkönyve 2001-2002. 2002, Kisvárosi Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19175.

Rufpreis:
1 400 HUF

Marton László: Szülőföldismeret a polgári fiúiskola III. és IV: osztályában. Zemplén vármegye helytörténete. Szerencs, 1935. 8 p. DEDIKÁLT hajtásnyommal
19176.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Keller Lajos: Mindszent története 1700-1900. Az 1900-as kiadás reprintje! Szeged, 1985. Somogyi-könyvtár. Kiadói kopottas, ragasztott papírkötésben. Készült 1500 példányban.
19177.

Rufpreis:
1 200 HUF

19178.

Rufpreis:
1 400 HUF

Rural London. The Chalfont Country and the Thames Valley. Their Historic Landmarks and Residential Advantages. London, 1924, Great Western Railway Company. Angol nyelven. 2. kiadás. Elülső belső kötéstáblán egy kihajtható térképpel. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben, kissé sérült gerinccel, foltos és szélén sérült borítóval.
19179.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Zsoldos Géza: Ez Amerika. Bp., 1942, szerzői. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, foltos borítóval.
19180.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

Lepold Antal: Az Esztergomi Főszékesegyházi Kincstár katalógusa Budapest, 1942. Szent István Társulat. 83 p. 22 t. Kiadói papírborítóban. Néhány tábla kijár
19181.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Főglein Antal: Pest vármegye levéltárának rendezése. Különlenyomat a "Levéltári Közlemények" 1930-1931. évfolyamaiból. Bp., é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. 16 p. Kiadói papírkötés, sérült és elvált borítóval.
19182.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Az Irgalmas Nővérek vezetése alatt álló Szentendrei Érseki Leányiskolák értesítője az 1936-1937. iskolai évről. A polgári iskola fennállásának 12. évében. Közzéteszi Német László. Szentendre, 1937,Szentendrei Lányiskolák Igazgatósága, 28 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal.
19183.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

19184.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF