Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 215

Ferencz Győző: Zalaszentgrót. Szerk. és a fotókat készítette: - -. Zalaszentgrót, 1986, Zalaszentgrót Város Tanácsa VB. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19134.

Rufpreis:
2 000 HUF

Christmann, Fr.: Australien: Geschichte der Entdeckungsreisen und der Kolonisation. Bilder aus dem Leben in der Wildnis und den Stätten der Kultur der neuesten Welt. Lipcse, 1870, Otto Spamer. Német nyelven. Kiadói aranyozott gerincű egészvászonkötés, márványozott lapélekkel, sérült gerinccel, foltos és kopott borítóval, címlapon régi tulajdonosi bélyegzéssel, foltos lapokkal.
19135.

Rufpreis:
2 000 HUF

19136.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

19138.

Rufpreis:
1 800 HUF

Cholnoky Jenő: A jég-világ. A sark-kutatások története. Bp., 1914, Országos Monográfia Társaság, (Pallas-ny.), 271 p+20 (fekete-fehér képtáblák) t. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
19139.

Rufpreis:
2 000 HUF

B. Nagy Margit: Várak, kastélyok, udvarházak, ahogy a régiek látták. XVII-XVIII. századi erdélyi összeírások és leltárak. Bukarest, 1973, Kriterion. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
19140.

Rufpreis:
2 400 HUF

19141.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

19142.

Rufpreis:
1 800 HUF

Helmut Grassner: Wels. Wels, 1989., Kellner. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19143.

Rufpreis:
1 800 HUF

19144.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Móricz József (szerk.): Kassa környékének természeti szépségei. II. rész. Abos-Margitfalva vidéke. 6. füzet. Különlenyomat a Kassai Újság 1921. okt. 1. és 2-iki számainak turisztika rovatából. Kassa, 1921, Kassai Újság Ny. 12p. Kiadói papírkötés, borító széle kissé foltos.
19145.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

19146.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF