Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 215

19062.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Bendeffy-Benda László: Afrika meghódítása. Zolnay Lóránd rajzaival. Bp., 1934., Magyar Etiópiai Expedíció Országos Bizottsága. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, belső kötéstáblán tulajdonosi névbejegyzéssel, néhány kevés lap kissé foltos.
19063.

Rufpreis:
2 000 HUF

19064.

Rufpreis:
1 000 HUF

Udvari Gábor - Kartali Zsuzsa: Kína. Útikönyv. Bp., 2001, Pallas Stúdió. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19065.

Rufpreis:
2 800 HUF

Batiz Réka et al.: Erdély száz csodája. Bp., (2004), Totem Kiadó. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, ajándékozási bejegyzéssel.
19066.

Rufpreis:
1 400 HUF

Száraz Miklós György - Tóth Zoltán: Erdély csodái. Bp., 2006, Helikon. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19067.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. Vándor László: Zala Európában. Mészáros T. László fotóival. 2005, Mészi Fotó Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19068.

Rufpreis:
2 000 HUF

Leningrad. Art & Architecture. Leningrad, 1990, Aurora Art Publishers. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19069.

Rufpreis:
2 000 HUF

3 db útikönyv: Az Athén-i Akropolisról. Térképes útmutató. (A fordító, Néna Papakonstantínu aláírásával). + London. Egy séta a belvárosban. + Paul A. Fabry - Elizabeth Fabry: Detours. The Art of Uncommon Travel. (Angol nyelvű). Vegyes állapotban.
19070.

Rufpreis:
2 800 HUF

Bak Jolán - Filep István: Fertőd - Esterházy Kastély. (DEDIKÁLT). Bp., 2003, Di Color Studio. Második kiadás. Gazdag képanyaggal, Filep István fotóival illusztrálva. Magyar, német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. A fotós, Filep István által Horváth Ferenc újságíró részére DEDIKÁLT példány.
19071.

Rufpreis:
2 000 HUF

5 db Erdéllyel kapcsolatos könyv: Száraz György: Egy furcsa könyvről.; Erdély múltjáról, jelenidőben.; Szentiváni Mihály: Gyaloglat Erdélyben.; Pálfalvi Nándor: Varázslatos Hargita. Szász Endre ifjúsága.; Erdélyi magyar olvasókönyv. Kiadói papírkötés.
19072.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Officina Képeskönyvek sorozat 2 kötete: Kádár László: Székely fürdők, székely tájak. + Keresztury Dezső: Balaton. Bp., 1940-1941, Officina. Egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Pótolt gerincű félvászon-kötésben, kissé viseltes borítókkal, tulajdonosi névbejegyzéssel, régi intézményi bélyegzővel.
19073.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF