Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 215

Aranyos Béla: Pesti tengerészek. Útikalandok 14. Bp., 1958., Táncsics. Kiadói papírkötés, szakadt, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
19086.

Rufpreis:
1 600 HUF

Magyar neve? Határokon túli magyar helységnév-szótár. Összeáll. és a bevezetést írta: Sebők László. Bp., 1990, Arany Lapok. A borítót Maurer Dóra tervezte. Kiadói papírkötés.
19087.

Rufpreis:
1 200 HUF

A világhírű Adelsbergi Barlang. Adelsberg, 1914. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19088.

Rufpreis:
1 600 HUF

19089.

Rufpreis:
1 400 HUF

50. Emlékezés a veszprémi Batsányi János Népi Kollégium megalakulásának félévszázados jubileumára. Összeáll.: Dr. Tata Zoltán. DEDIKÁLT! Veszprém, 1998, Veszprémi Népi Kollégisták Batsányi János Baráti Társasága. Kiadói papírkötés.
19090.

Rufpreis:
1 600 HUF

Barbara Olszanska - Tadeusz Olszanski: Budapest. München, 2004, Dorling Kindersley. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
19091.

Rufpreis:
1 400 HUF

19092.

Rufpreis:
1 600 HUF

19093.

Rufpreis:
1 800 HUF

Rezsny Aurél - Medriczky Andor: Az utca rendje. Bp., 1939, (Nádor-ny.), VI+496 p. Kiadói aranyozott és ezüstözött, dombornyomott egészvászon-kötés, rossz állapotban, sérült borítóval, helyenként foltos.
19094.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dadányi György: Mosolygó veszedelem. Két év a Gran-Chacoban. Bp., Stádium. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
19095.

Rufpreis:
1 000 HUF

Borsos Béla-Sódor Alajos-Zádor Mihály: Budapest építészettörténete, városképei és műemlékei. Szerk.: Pogány Frigyes. Bp., 1959, Műszaki. Rengeteg képpel és 3 térképpel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, egy kihajtható tábla szakadt, könyvtest sérült, borítón folt.
19096.

Rufpreis:
1 400 HUF

Solymosi László - Mikóczi Alajos: Nagybajom története. Gyergyai Albert előszavával. Kaposvár, 1979, Nagybajom Nagyközségi Közös Tanács VB. Kiadói aranyozott nyl-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
19097.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF