Magyar neve? Határokon túli magyar helységnév-szótár. Összeáll. és a bevezetést írta: Sebők László. Bp., 1990, Arany Lapok. A borítót Maurer Dóra tervezte. Kiadói papírkötés.
50. Emlékezés a veszprémi Batsányi János Népi Kollégium megalakulásának félévszázados jubileumára. Összeáll.: Dr. Tata Zoltán. DEDIKÁLT! Veszprém, 1998, Veszprémi Népi Kollégisták Batsányi János Baráti Társasága. Kiadói papírkötés.
Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta: Tábori Kornél. Bp., [1927], Tolnai. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel, előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel, helyenként kissé foltos lapokkal.
Rezsny Aurél - Medriczky Andor: Az utca rendje. Bp., 1939, (Nádor-ny.), VI+496 p. Kiadói aranyozott és ezüstözött, dombornyomott egészvászon-kötés, rossz állapotban, sérült borítóval, helyenként foltos.
Solymosi László - Mikóczi Alajos: Nagybajom története. Gyergyai Albert előszavával. Kaposvár, 1979, Nagybajom Nagyközségi Közös Tanács VB. Kiadói aranyozott nyl-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.